Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok lány miért gondolja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért gondolja meg magát, ha a visszautasitott pasi megsértődik?

Figyelt kérdés

számtalanszor hallom...


"eleinte nem érdekelt, de amióta úgy viselkedik, hogy nem szól hozzám, azóta rájöttem, ő kell nekem"


"igen, már sokadjára nyomult, múltkor azonban eléggé kibukott, legközelebbi közeledésére már nyitottabb leszek"


2015. dec. 21. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Talán túl lelkizősek és nem szeretnek megbántani senkit, de én még sose gondoltam meg magam ilyen miatt, ha valaki megsértődik, mert elutasítom a közeledését, az az ő dolga.
2015. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Örülnek a lányok, ha közelednek feléjük. :) És élvezik:)
2015. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kicsit a bűntudat miatt, rossz érzés megbántani a másikat


jó, biztos nem mindenki emiatt, de ez az egyik lehetséges ok

2015. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami nem lehet a tiéd mindig az kell neked ez a kereszted a sorsod ami hajt. De ha megkaptad már nem érdekel csak ott rohad a szemétdombon majd.

Meg is kell hallgatnom most :D

2015. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
érdekes az én esetemben 1 lány se gondolta meg magát, igaz én nem buktam ki, se simán se kicsit se eléggé
2015. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!