Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha több százezerért vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több százezerért vesz nekem karácsonyi ajándékot, miért kell titokban tartani a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Tegnap ajándékoztunk és kaptam tőle egy elég drága kiskutyát és egy nyakláncot. Ez mind szép és jó, viszont a kapcsolatunk olyan, mintha viszonyunk lenne.

Szeret, ezt tudom, de nem értem, miért kell ez... Az elején az volt, hogy ő mindenkit letagad, mert nem akarja, hogy az ő életéről beszéljenek mások, meg hogy a családja is piszkálja már, hogy legyen végre egy tartós kapcsolata. Odáig már eljutottunk, hogy a szüleinek bemutatott, sőt, pénteken megyek hozzájuk vacsorára. Ezért nem értem, hogy miért kell így titkolózni. Megyünk wellnessezni most is, de mondta, hogyha a barátnőim, vagy bárki kérdezi, mondjam, hogy anyáékkal megyek...


2015. dec. 23. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Te pénzben méred a szeretetet? Sokan pont azzal próbálják pótolni, ez a legnagyobb baj. Szerintem ez inkább azt jelenti, hogy nem is szeret.
2015. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%

Ha több százezerért vesz nekem karácsonyi ajándékot, miért kell titokban tartani a kapcsolatunkat?



Innentől kezddbe nem vagyok hajlandó tovább olvasni. :D

2015. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

A szüleinek bemutatott,nem ez a lényeg?


Gondolom rohadtul szeretnéd már elújságolni a barátnőidnek,hogy milyen pénzes pasit sikerült kifognod.Vagy már el is mondtad a kérése ellenére?

2015. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Úristen :D

Ti komolyan leszűrtétek pár sorból, hogy

1. nem is szeret

2. biztos azért akarom, hogy nyilvános legyen a kapcsolatunk, hogy elmondhassam másoknak...


Tényleg ennyire keserű az életetek? :DD

19 éves, biztosan nagyooon gazdag. Meg rólam úgy beszéltek, mint aki egy szegény, panelban felnőtt lány lenne.

2015. dec. 23. 11:07
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem akarja nagy Dobra verni a dolog és kész. Én mondjuk nem szeretem a drága ajándékokat jobb ha apróság és figyelmes, nem bírom ha költenek rám.
2015. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Ráadásul a kérdésedben leírtad, hogy miért nem akarja szétkürtölni a kapcsolatotokat.

Mentek wellnesezni, szüleinek bemutatott, ezekszerint annyira nem rejtegethet.

2015. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vagy pszichés baja van a csávónak, vagy nem szerelmes beléd igazán (bocs, de simán el tudom képzelni, hogy olyan "elvagyunk" kapcsolatnak jó ez neki, a szüleinek már nem tud falazni, mert gyanús, de mások előtt nem akar mutogatni vagy felvállalni).
2015. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
a kérdező arroganciáján már megtudom érteni a pasiját miért nem vállalja fel őt
2015. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%
Honnan veszed hogy az kutyi PONT több száz ezer! ? :D
2015. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"a kérdező arroganciáján már megtudom érteni a pasiját miért nem vállalja fel őt"

Mondja ezt az, aki arra sem tudja használni az oldalt, amire való... Talán ha normálisan válaszoltál volna, én is másképpen állok hozzád.



"Honnan veszed hogy az kutyi PONT több száz ezer! ? :D"

Mert ilyet akarok régóta, ráadásul a tenyésztő jó barátunk, így tudom, hogy ilyen 1200-1500 euro alatt nem nagyon lehet találni.

2015. dec. 23. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!