Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fium le akar jonni hozzam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fium le akar jonni hozzam es meg szeretne ismerni a szuleim, nem akarja titokban tartani a kapcsolatunkat; hogy mondhatnam el ezt a szuleimnek akik azt sem tudjak hogy van baratom?

Figyelt kérdés

Az elso fium akit hazhoz hoznek...

Anyukamek eleg szigoruak, felek.

14/L


2015. jún. 7. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet...


Én talán valami olyasmit mondanék, hogy : "Van egy fiú, aki nagyon tetszik és nagyon kedvelem őt, és ő is nagyon kedvel engem, és szeretném bemutatni nektek."


Írtad hogy a szüleid elég szigorúak, szóval mindenképp számolnod kell azzal hogy esetleg kiakadnak. Ha ez történik próbálj meg nem nekik rontani, visszabeszélni, valahogy maradj nyugodt és próbáld megmagyarázni, hogy tényleg nagyon jól érzed vele magad és szeretnéd ha ő lenne az első barátod, mert ő nem olyan mint a többi.


Szerintem úgy tálald az egészet mintha még nem járnátok egy ideje, csak randizgattok.

2015. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, sokat segitettel!^^
2015. jún. 8. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nah.. és bemutattad őket egymásnak?
2015. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!