Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyta miattam a családját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyta miattam a családját, de én nem ezt akartam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez a kapcsolat nekem csak a testiségről szólt. Jól nézett ki nagyon, jó volt az ágyban is, de sosem akartam, hogy elhagyja a feleségét és a gyerekeit. Erre 2 hónapja megtette, de én azóta sem vagyok igazán boldog. De közben szeretek vele lenni, csak folyton arra gondolok, hogy hány lehetőséget szalasztok el miatta...

21/N


2015. dec. 24. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem kötelező vele lenned. Lépj ki a kapcsolatból.
2015. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Undorító vagy! Tipikus példája, amikor valaki tönkretesz egy családot!
2015. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Miért lennék undorító?

Nem én voltam foglalt, nem az én dolgom hűségesnek lenni.

2015. dec. 24. 16:05
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Ez szép, amiatt aggódsz hogy hány lehetőséget szalasztol el így a fazon miatt, miközben jó eséllyel most tettetek végleg tönkre egy családot... És ne hidd hogy nem a te hibád, mert legalább annyira a tied is mint az övé ha tudtad hogy családos.

De talán igazad van, valószínűleg a másik nő is bőven megérdemli hogy így járt ha képes volt gyereket szülni egy ekkora taplónak. Azért remélem te is legalább annyit fogsz szenvedni majd egyszer miatta mint a felesége.

2015. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

Szégyelld magad!

Igen,a pasi is semmirevaló,de ettől te még nem leszel ártatlan.Összeillő pár vagytok.

2015. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Hát hagyd ott. Nincs írásba foglalva, hogy vele kell lenned. Az pedig az ő döntése volt, hogy otthagyta a családját.
2015. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

ugyan már. ha a kérdezőben van egy kis tartás és nem kavar a nős pasival, az adott férfi akkor is félrelépett volna. ha nem most, akkor fél év múlva. vagy amikor lehetősége van rá. nagyon undorító dolog mindig a szeretőt hibáztatni.

ha a férfi tényleg szerette volna a feleségét , akkor akár 100 meztelen nő is pucsíthatott volna előtte, ő akkor is hűséges maradt volna. ennyit erről.

kérdező:

mondd meg a férfinak, hogy számodra ez a kapcsolat pusztán a testiségről szól. legalább játssz tiszta lapokkal.

2015. dec. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Azért vagy undorító, mert ha mondtad volna neki, hogy csak a testiségről szól, akkor nem hagyta volna ott a családját miattad.

Persze ő is undorító, igazat adok az előttem szólóknak.

2015. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mert szerintetek nem mondtam?!
2015. dec. 24. 19:50
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem csak az ő hibája! Mindenhez 2ember kell. A pasinak nem kellett volna félredugnia.!!

A kérdezőneak meg ahogy írta nem volt senkije,feltételezem a feleség meg senkije.


Mond meg neki h nem akarsz semmit és kész.

Ő hagyta ott a családját nem te!

N/24

2015. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!