Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Részeg ember mondatai=józan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg ember mondatai=józan ember gondolatai? Ezt mire véljem? Beszéljek vele erről holnap?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, csak nagyon-nagyon jóban. Egyszer megcsókolt, nekem az volt az első csókom (azóta nem is volt..), de részeg volt és másnap azt mondta, hogy nem emlékszik.

Ma tartanak a barátaival egy "karácsonyi teázgatást", szóval egy nagy bulit. Én nem mentem, mert legalább ez az ünnep legyen már az, ahol nem hajnalban/reggel jövök haza... Már hétkor elkezdtek inni, kb. 9 óta kapom a részeg üzeneteit. Ezekben leírja, hogy mennyire szeret, én vagyok az egyetlen lány, akinek azonnal megnézi az üzenetét. Utána írta, hogy milyen rossz, hogy nem vagyok ott, próbált rávenni, hogy menjek, de nem akartam. Erre idevezetett részegen és addig állt a ház előtt, amíg ki nem mentem. Elkezdett ölelgetni, próbált megcsókolni, meg itt akart aludni (??). És mondta, hogyha nem lenne neki ilyen fontos a barátságunk, már régen lefektetett volna... Ezután értejött egy józan haverja, akit felhívtam, de a kocsija itt maradt, azért gondolom holnap valamikor eljön. Szóval muszáj lesz beszélnünk az estéről és arról, amiket mondott...

De mégis hogyan?

Mi van, ha megint letagadja és nem fog emlékezni semmire? Szerintetek lehetséges, hogy megszeretett?

Csak mert ő nem az a szerelmesedős típus...



18 éves vagyok, ő 19


2015. dec. 25. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Részeg ember tetteire, szavaira ne adj. Engem egy kollégám, mikor részeg volt, egy másik kolléganőnknek hitt egy céges bulin...
2015. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Elkezdett ölelgetni, próbált megcsókolni, meg itt akart aludni (??). És mondta, hogyha nem lenne neki ilyen fontos a barátságunk, már régen lefektetett volna... "


Szerintem csak le akar fektetni.

2015. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Nem feltétlenül. Ugyanúgy tudnak olyankor is hazudni.


Beszéld meg vele,de talán csak szeretgetős részeg.

2015. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én részegen egy harminc éves nőre próbáltam rátukmálni a haveromat, aki nem rég múlt 19 azzal az érvvel, hogy csodálatosan tud játszani mmorpgkkel, és mindig mos hajat. Szerintem egy részeg ember néha simán idióta...
2015. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"booty call"


:D

2015. dec. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!