Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig igazak a részeg ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig igazak a részeg ember gondolatai? :D

Figyelt kérdés

Hosszú,de örülnék ha írnátok ezzel kapcsolatban valamit.

Minap nagytatám be volt kicsit rúgva(nem újdonság) és ilyenkor igen megered a nyelve. Nagyon sokat beszél ilyenkor,tisztán megmondja mi nem tetszik neki. Azt már régebb észrevettem,hogy ilyenkor általában szidja nagymamám és mindig valamivel piszkálja.

Na egy ilyen alkalommal rákérdeztem,hogy miért utálja és miért beszél így róla?


Erre ő azt mondta, mert egy büdös k*ú*rva xD Mondtam neki,hogy ne mondjon ilyet, ezt honnan veszi? Erre ő az válaszolta,hogy mit mondjon, ha egyszer így van?

Aztán felhozta a barátomat, és azt mondta hogy vigyázzak a szerelemmel,mert könnyen a padlóra kerülhetek tőle,és nagyon rossz csalódni. Na ekkor elkezdtem kérdezősködni,hogy miért,ő csalódott nagymamámban, már nem szereti?

És elmesélte,hogy mennyire imádta őt fiatal korukban, ő volt a vidék legszebb lánya, sokat udvarolt neki, a bálokban csak vele táncolt, de miután nagytatám hazament, mindig más fiúval ment el mamám, mert hogy ő annyira szép volt,hogy minden fiúnak ő kellett. Aztán, miután összeházasodtak,és megszületett anyukám, rájött, hogy nagymamám csalja őt a szomszéddal. Este mamám kiment, és a kertben találkoztak. Ezt ő állítólag a nyomokból látta. Meg egy helyen dolgozott a szomszéddal nagytatám, és mikor mama úgy tudta,hogy tatám nincs ott beült a szomszéd kocsijába és elmentek. Ő meg követte őket,és rajtakapta őket mikor épp..... és állítólag hazáig kergette mamámat, majd úgy megverte,hogy kórházban kellett lábadoznia. Azóta vannak rosszban a szomszéddal is(állítólag)


Nagyon csodálkoztam ezen, nem tudom hogy higgyem el vagy sem. Mamámat mindig egy tisztességes és családszerető asszonynak ismertem, annyira fura volt ezt hallani. Szerintetek hihető?:D


2013. nov. 4. 15:36
 1/8 A kérdező kommentje:
amúgy alig-alig akarta ezt elmondani, többször is megkért rá,hogy erről ne szóljak senkinek sem.
2013. nov. 4. 15:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy igaz vagy nem, de az biztos, hogy ő ezt hiszi, így tudja.
2013. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
büdös ribi öreganyád van
2013. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem volt szép dolog.

Először nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek? Az biztos,hogy azóta furán nézek rá. Valahogy nem jön, hogy elhiggyem, hogy régen ilyeneket csinált. :O

2013. nov. 4. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokszor kiderül a szülők/nagyszülők előélete és rájövünk, hogy egyáltalán nem olyan mint amire számítottunk. Ezért létezik az a fogalom, hogy hálószobatitok.

Az eset szerintem igaz, nem hiszem, hogy nagyapádnak lenne oka ilyet kitalálni és még mindig vele lenni.

2013. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Meg azt is mondta,hogy akkor rögtön válni akart, viszont arra gondolt,hogy így mennyire rossz lenne a gyerekeknek(anyáéknak)ezért maradtak együtt.

Úh, de komolyan annyira megváltott a véleményem azóta a nagyimról....

2013. nov. 4. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagypapádra jellemző volt a túlzott féltékenység, de sajnos ettől függetlenül lehet igaz része is a történetnek. Ha nagyon érdekel, kérdezz rá a nagymamádnál, persze csak óvatosan.
2013. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiheto. Ok is voltak fiatalok
2022. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!