Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szende szüzike vagyok, kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szende szüzike vagyok, kérlek mondjatok valamit, mit tegyek mikor legközelebb találkozunk? Mit ha utcán, mit ha otthon?

Figyelt kérdés
Frissnek mondható párkapcsolat, 20 éves nő vagyok, még teljesen tapasztalatlan az intimitásban. A párom azt hiszi, nem "izgat". Mert sajnos bizony erős, erre utaló jeleket adtam. Igenis izgat, megmondtam neki, de élőben majd nyomatékosítani akarom. Elég ha nem utasítom el közeledését? Vagy lépjek valamit?

2015. dec. 28. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát még nem volt férfival szorosabb kapcsolatod, ha jól értem. Ezt elmondtad neki? (hogy emiatt vagy gátlásos)

Szóban is kifejezheted számára az érzéseid,ha még nem megy a kimutatásuk. Az utcán fogd meg a kezét, öleld meg, adj puszit, emelt fejjel sétálj mellette. Otthon lehetsz vadabb, ha készen állsz. Öleld sokkal szorosabban, simogasd, adj neki csókot spontán, te kezdeményezz. Haladjatok úgy, ahogy neked megfelelő, de ne hazudd azt,hogy tapasztalt vagy,mert észreveszi.

2015. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy még nem voltam kapcsolatban, ergo szűz vagyok.
2015. dec. 28. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes, és fontos vagy neki, veled akar lenni, megismerni még jobban, akkor úgy fog haladni,ahogy te szeretnéd, diktáld te a tempót! Mi az ami mehet már most, mi az ami nem. Nem ciki viszont visszakozni, ha mondjuk tőled túl gyorsan akar valamit.
2015. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Egyébként végig igazodott hozzám.
2015. dec. 28. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!