Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ebben az esetben hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben az esetben hogyan mutatnátok be otthon a párotokat?

Figyelt kérdés
A családom nincs megelégedve a választottammal, hatalmas veszekedés is volt ebből. Azóta lenyugodtak a kedélyek olyan szintre, h szeretném ha megismernék őt a szüleim, ha beszélgetnének is vele, mielőtt ítélkeznek felette. Apám a veszekedés során kijelentette, h őt még a ház közelében sem akarja látni. Biztosan a méreg beszélt belőle, de sose lehet tudni. Félek, h ha haza hozom, akkor hatalmas cirkuszt csinál, mivel otthon van, viszont ha egy vacsorára invitálom őket meglepetésszerűen, és ott bemutatom, akkor meg kínosan és kellemetlenül fogják magukat érezni... Szerintetek? Ti melyik mellett döntenétek és miért? köszönöm! :)
2015. júl. 27. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, addig ne menj el hozzájuk amíg nem hívnak mindkettőtöket.
2015. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyu "megsúgta", h ő azt várja, h eléjük áll és bemutatkozik, amivel felvállalja, h igen ő tényleg komolyan gondolja a kapcsolatunkat. H leülünk megbeszélni az egészet és mesél magáról. Csak anyum is mondta, h nem tudja, h hol lenne a legjobb, mert apu nehogy kipenderítse a házból, ezért tettem fel így a kérdést! :)
2015. júl. 27. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért mérlegeld, lehet-e igaza a szüleidnek (pl. sokkal idősebb, mint te, vagy kihasznál, bármilyen okból). Ha biztos vagy benne, hogy jól választottál és ez egy egészséges kapcsolat, akkor állj ki mellette. Mindenképpen tisztáznám a szüleimmel mi a problémájuk, veszekedés nélkül. Megmondanám, hogy örülök, hogy fontos nekik, kivel járok, de ez az én döntésem, fogadják el.
2015. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2: Köszi szépen, ezen már túl vagyunk! :)

Az elfogadáshoz nekik idő kell, amit teljesen megértek, de az is kell az elfogadáshoz, h megismerjék őt. Látatlanban mondhatok róla akármit, perszehogy az lesz, h csak a szépet és jót látom benne, de ha ők beszélgetnének vele úgy h face to face, akkor egész más lenne a véleményük. Ha 1-2 beszélgetés után is azt mondják, h "nem" akkor elhiszem, h nem tetszik nekik a dolog.

2015. júl. 27. 17:47
 5/8 anonim válasza:
A vacsora nem lenne rossz ötlet, mert ott nem hiszem, hogy cirkusz lenne, mert nem egyedül vagytok mint mondjuk egy házban, meg szerintem egy finom laktató vacsora mellett az ember megenyhül főleg egy férfi aki amúgy is szeret enni. Már csak egy probléma van az pedig az, hogy miképp invitálod meg őket. Szerintem azt kéne csinálnod, hogy először szépen elmondanád nekik, hogy ismerjék mar meg a kedvedért, meg ha kicsit is szeretnek akkor egy vacsora igazán nem nagy kérés lenne tőlük meg úgyse fogják megbánni es sok pozitívumot kell mondani aminek mondjuk a szüleid/családod is örülne, pl.: főz, mos, takarít stb. Remélem segítettem valamit, sok sikert a családodhoz;)
2015. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mégis mi az, ami miatt ennyire nem akarják elfogadni?
2015. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
10 évvel idősebb tőlem, elvált és gyerek van. Én 21 vagyok, ő pedig 31. És nem hiszik el, h mi tényleg jól megvagyunk egymással. Sokan mondták már, h nem is veszik észre, h ennyi év van köztünk, annyira értjük egymás nyelvét. A kislányát még nem ismerem, de a későbbiekben sem lenne nekem probléma őt elfogadni és esetleg a nevelésében is támogatni, mert tisztában vagyok vele, h ő szinte a lányom lesz majd! :) Igen, biztosan ti is furán néztek erre, h ezt én így előre tudom, de ismerem magam, van is önkritikám, és ha egy pici kételyem is lenne efelöl, azt be is vallanám, de én nem látok semmi zavarót az egészben!
2015. júl. 27. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ne viccelj már, 10 év korkülönbség semmi, pont az az ideális. Az meg, hogy gyereke van, már ne is haragudj, de a szüleidnek semmi közük hozzá, ha te ezt képes vagy elfogadni, és szeretitek egymást, akkor nem kell másokkal foglalkozni. A vacsora-ötlet tényleg jó, megér egy próbát, aztán max nem jár hozzátok a párod. Ha a családot az "ilyen" dolgok (gondolok itt arra, hogy a párod elvált, már van egy kislánya, 10 év van közetetek) már alapból kiakasztják, ezen a hozzáálláson nem fogsz tudni változtatni. Idővel vagy megenyhülnek, vagy nem... El kell fogadni és élni az életed! Sok sikert nektek!
2015. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!