Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Részegen szerelmet vallottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen szerelmet vallottam. Haragszik?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel lelkileg és testileg (barátság extrákkal) segitünk egymásnak. Nem szoktam alkoholt fogyasztani,de szombaton kicsit többet ittam a kelleténél, és szerelmet vallottam neki.Beszélgettem vele igaz nem sokra emlékszem de mondtam neki,hogy jó lenne ha beszélne az érzelmeiről. Kérdeztem tőle,hogy mikor együtt vagyunk mit érez irántam, de annyit mondott hogy majd megbeszéljük és mosolygott. Beszélgettünk tovább megfogtam a kezét és elkezdtem sirni, ő annyit mondott,hogy ne sirjak mert így nem tud miattam csajozni, és megpuszilta az arcom.l Másnap irtam neki hogy sajnálom, annyit irt, hogy kellemetlen helyzetbe hoztam de nem haragszik rám. Azóta nem irt egy szót sem lehet hogy mégis haragszik?

2015. dec. 30. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugasra vagy jo neki. Nem igaz hogy nem esik le
2015. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És ha haragszik, akkor mit csinálsz?

Kibújt a szög a zsákból, te többet érzel, ő meg inkább elment csajozni, ahelyett, hogy megbeszélte volna veled a dolgokat. Felejtsd el.

2015. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátság extrákkal..ilyenbe csak a hülyék mennek bele, és azok a nők, akik alulértékelik magukat.

Ne igyál, ha nem bírod!

Haragszik? Nem. Lenéz, sajnál,megvet.

2015. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Ennek annyi nagyjából, felejtsd el a fazont.
2015. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"nnyit mondott,hogy ne sirjak mert így nem tud miattam csajozni" Mintha a Barátok Közt lenne.:DDD


Dugásra jó vagy neki. Nem lesz több ebből. Most lehet úgy érzed magad mintha egy darab rongy lennél, és igen, az vagy. Ezért nem kell érzelem, mert koppanás lesz.

2015. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csajozott mert mellettem volt,haza is kisért. Nevetett mikor azt mondta,hogy igy nem tud csajozni. Amúgy sem egy olyan férfi aki nagyon kellene a csajoknak, mert nem egy "don juan" kinézetre. Nagyon zárkozott és sose beszél senkinek az érzelmeiről.
2015. dec. 30. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!