Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmet vallottam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmet vallottam neki akkor már nem fog rám barátként tekinteni?

Figyelt kérdés

Járok kungfura, és ott szerelmes lettem egy fiúba, akivel egyszer párban voltam. Tudom h furán hangzik, meg minden, de aztán elkezdtünk sokat beszélgetni, és hopp! beleszerettem. Aztán teljesen félreérthető jeleket adott. (pl.: nézett, úgy állt be hogy rámlásson stb.). És egyszercsak bevallottam h szeretem, ő meg azt irta h nem akar kungfun belül kapcsolatot. Azóta teljesen össze vagyok omolva minden este sírok. Szeretném ha megint barátok lehetnénk, de lehet, h mostatól már kicsit távolságtartó lesz. Nem lehetne valahogy elérni h újra barátok legyünk, vagy esetleg én is megtetszem neki?

14/L



2013. máj. 6. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, ne keseredj el! Barátkozz, közelíts hozzá mint eddig. A szerelmi vallomásodat "megtetted",-ennyi. Nyugodtan mond, hogy azért még barátok maradunk.
2013. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!