Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Habar igen regen volt (45X +)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Habar igen regen volt (45X +) a mai napig nem tudtam megbocsajtani hogy egy regi baratnom dobott, beteges a hozzaallas? (Inkabb 4X tuli holgyek valaszat varnam ).

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
azt fogják többen is mondani, hogy igen. és tényleg az, de nem olyan értelemben, ahogy gondolod. azért, mert rengeteg energia összpontosul egy multbéli problémában, amit fel kellene szabaditani és a jelenre összpontositani. lekötnek érzelmi és lelki dolgokat benned, bebörtönöznek. szakértők szerint sokkal, de sokkal nehezebb a szinte minden emberben meglévő lelki problémákat, blokkokat feloldani, mint egy rákos betegésből kigyogyitani őket. nyilván a rák a rosszabb, a többség együtt tud élni a lelki gondjaival, de észvesztően ragaszkodik hozzá..jobban, mint amennyi erő egy fizikai betegségben van.. ez a megoldás egyébként sokféle lehet, bár valoszinű kicsi az esély rá, de akár az is, hogy ujra megkeresed az illetőt.. szoval ez rajtad áll, mi az igazi megoldás vagy a lehetőségekhez képest legjobb.. egyébként hasonlo cipőben járok és szoktam a tiedhez hasonlo kérdéseket látni, nem egyedi eset. na mondjuk az kérdés, hogy a barátnő hiányzik vagy az az érzés, vagy az akkori életed vagy csak a dobás ténye zavar vagy ezek kombinácioja. nyilván ha csak a dobás ténye, akkor az egy egobol jövő gyerekes dac. de gondolom , nem ez a fő baj.
2015. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, én 30/N vagyok. de 18 éve foglalkoztat valaki..ha számodra ez elég "sok" idő :))
2015. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a valasz mindenkep legalabb erdekes,ha nem tobb,de nem tudom miert tulsagosan bennem maradt a dolog,talan konyebben kellett voln a tultegyem magam rajhta.
2015. dec. 31. 13:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso , ha jol ertem akkor csak 12 voltal mikor kezdodott ?
2015. dec. 31. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem írtál túl sok dolgot, így én is csak annyit tudok mondani, hogy ne haragudj, de igen, beteges. Lépj túl rajta! Ha egyedül nem megy, keress fel szakembert, akivel közösen kideríthetitek, miért haragszol rá és hogyan tudsz változtatni.
2015. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12 évesen ismertem meg az illetőt. természetesen akkor nem kezdődött el semmi, csak jopár év mulva.
2015. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sok dolgot ,mondod,? Talan priviben de hat nem gondolnam

hogy ez barkit is erdekelne,pedig en reszemrol legalabb is fura sztorinak tartom.

2015. dec. 31. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!