Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem nem kellek egy nőnek sem. Miért lehet ez? Próbálok ismerkedni, barátkozni, kedves lenni mindenkivel, azt mondják vicces is vagyok. Mindig én keresek mindenkit, de valahogy nem foglalkoznak velem, pedig sokan mondták már, hogy jóképű vagyok. Nem tudom hogy mi lehet a baj. 23/F

2016. jan. 1. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Mert túl görcsösen állsz hozzá. Lazíts. :)
2016. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbálok, de nem mindig megy
2016. jan. 1. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Lefestettél egy pincsit...a szukának Bulldog kell.
2016. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Minden kérdésbe beleírjátok ezt a sz*r sablon szöveget, hogy "sokan mondják ,hogy jó képű vagyok?" Nekem is sokszor mondta anyukám.....
2016. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neked lehet, hogy anyukád mondta, nekem több lány mondta egymástól függetlenül.
2016. jan. 1. 16:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ez így lenne akkor nem írtad volna ki ezt a sablon kérdést, nézz magadba egy kicsit és gondolkodj el
2016. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Talán túl sok lánnyal foglalkozol, sok felé teszel kis lépést, ahelyett, hogy egy felé tennél egy nagyot.
2016. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem ez a baj, sőt szerintem épp ellenkezőleg: túl komolyan veszek komolytalan nőket
2016. jan. 3. 12:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Sőt nekem öreganyám is mindig mondta, hogy jóképű vagyok. Nem vitt rá a lélek, hogy megdugjam.
2016. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es:ezen meghaltam a röhögéstől :D

Esetleg valami küzdősporton nem gondolkodtál el?Én magam ju-jitsura annak idején jártam egyre nőként és úgy 10ből kb. 5 olyan 20-30 közötti nő volt,engem leszámítva,mert akkor tizenéves voltam.


22/N

2016. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!