Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok lasim nemvolt meg csak alsoba:/ es mar nagyon idegesit hogy mindenki aztmondja hogy miert nincs pasid? Olyan szepvagy... oroszlan jegyben szuletttem es tenyleg vezeto egyeniseg vgyok de a pasik vagy ezt nem birjak vagy nemtudom...de tanacsot szeretnek kerni hogy hogy kell a pasikkal banni hogy ne uldozzem el oket. (Azt ne irja senki hogy nem kuldtem kepet es biztos csunya vagyok)

2013. okt. 31. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet mert csúnyácska vagy. Minden csaj elkel, csak a csúnyábbak a legvégén.
2013. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok, és nekem sem volt még barátom, nem kell ezen parázni
2013. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zotanbro ***** válasza:
kuldj kepet privibe..
2013. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor essel ketsegba ,ha 40 evesen nem lesz pasid. Meg elotted all az egesz elet es lesznek jelentkezok,de ne higyj el mindegyiknek mindent.
2013. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazért mint ahogy a fiúk többsége sem aki itt van gyk-n. Talán túl erőszakosan közelítesz az egészhez. Esetleg magas vagy, más dolgokat szeretsz, nem tudsz velük beszélgetni, millió ok lehet.

Annyit azért tudok, hogy 15 vagy és nem kell rohannod sehová.

2013. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet magasságmániád van mint a legtöbb, főleg alacsony nőnek. Ha magas vagy akkor tekintsd tárgytalannak :).
2013. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

majd ha 35 leszel és akkor sem kellesz senkinek, gondolkozz el ujra ezen a kérdésen.

addig még ráérsz

2013. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
küldesz képet nekem privibe?
2013. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszokat..kepet bocsi nemkuldok senkinek nem szeretnem valahol viszontlatni. Es csak azert paraztam mert vannak lanyok akik velem egyidosek es mar vagy a 20. pasit koptatjak.
2013. nov. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!