Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy 17 (én) éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 17 (én) éves fiú beleszeret egy 22 éves lányba, akkor van esélyem nála? Egy Diszkóban ismertük meg egymást, és minden jól ment, amikor szem elől vesztettem.

Figyelt kérdés
Akkor sajnos valaki belerakott valamit az italába, és "elájult" szerencsére akkor pont ott voltam már mellette és nem esett el. De nem tudott magáról, sikerült megtalálnom a barátnőjét aki tudta hol lakik. Hívtam egy taxit neki de az elment mikor meglátta a lány állapotát! Így mivel nem lakott messze hazavittem éjfél 2 körül az ölemben! Nem tudtam jobbat kitalálni mivel én is ittam így nem vezethettem! Másnap a Facebook on elmondtam neki mindent amire kíváncsi volt. Nagyon jókat beszélgettünk késő estig, majd elhívtam hogy találkozzunk! Kiderült az hogy siket néma a lány, de nagyon szép! Ennek ellenére én nagyon szerelmes lettem belé és napok óta egyre többet beszélünk! Aztán szóba jött hogy egy kicsit több legyen a barátságnál, eleinte azt hittem össze jön. Majd elkezdett flegmázni, és nem válaszolt. Én nem tudom hogy lenne esélyem nála, hisz eddig azt mondta nem zavarja hogy fiatalabb vagyok mint ő. Most meg a pont ezzel takarózik! Szerintetek lenne esélyem nála?
2016. jan. 2. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
El se tudom képzelni, hogy milyen lehetett az az ismerkedés a diszkóban, amely során "minden jól ment", de például csak másnap derült ki, hogy a csaj süketnéma...
2016. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
Ez nekem is több sebből vérzik...
2016. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de nagyon rendes csaj nem alkoholista nem cigizik nem drogozik szándékosan, de nagyon félénk gondolom amiatt mert süket!
2016. jan. 2. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
A siket néma miért megy diszkóba? :D elvégre ott az emberek muzsikára táncolnak, de ő nem hall. Érdekes. :D
2016. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne, hogy mit keresett a diszkóban egy süketnéma. :D Bár mondjuk aki sokat jár olyan helyekre, az előbb utóbb úgy is megsüketül, vagy legalábbis romlik a hallása. bár süketként lehet jobban is élvezte az egészet, mert nem kellet elviselnie azt a borzalmas zenét. :D
2016. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!