Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha az osztálytársammal nagyon sokat szemezünk, de ő egy csomószor el néz és van maikor le mosolyodik szemezés közben? 18/f. Többi lent!

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, van egy 18 éves lány osztály társam, nagyon tetszik nekem, szerintem én is tetszem neki. nagyon sokat szemezünk mindennap suliba, szemezés közben van mikor ő el néz vagy el mosolyodik. De például ma meg be szólt nekem a csaj hogy olyan hülye vagyok mint a segg. Amúgy meg nagyon sokszor rám is mosolyog a csaj. Nah ez mit jelent ?

2015. máj. 22. 21:58
 1/6 anonim válasza:
100%

Ez még mindig mehet a Tini párkapcsolatokhoz :D


Nem ismerem a csajt így nem tudom véleményezni.

2015. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes.. amit az elején olvastam, az a lapján egyértelműnek tűnt volna. De ezzel a befejezéssel nem tudok mit kezdeni. Lehet, csak hülyéskedik veled, de az is lehet, bejössz neki, csak hülye a stílusa. Am azt mondanám, mint mindenki. Dumálj vele többet majd ráérzel mi a szitu.
2015. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én srác koromban ezt soha nem kérdeztem senkitől, hanem már mentem is és megrohamoztam a kiszemelt hölgyet!
2015. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kedves 18/f kérdező, konkrétan ezek, amiket itt leírtál, mind azt jelenti, hogy a csaj dugni akar veled.


A pontos szakkifejezés az esetedre a "male type blindness", ami azt jelenti, hogy a csaj ezerrel flörtöl és küldi feléd a jeleket, de te csak állsz a szájad tátva, mint...


Szóval, hivd el holnap randizni.

2015. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azon mosolyog hogy milyen hülye vagy.

meg is mondta xD

2015. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!