Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar velem lenni már, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem lenni már, azt mondja túlzás amit csinálok. Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
A párom 2 hete nagyon megváltozott. 24 éves a barátnőm én meg 27. Van neki 2 fia, de nem tőlem hanem előző kapcsolatából, akiket együtt nevelünk. 2 hete azt érzem nem akar velem lenni. 9 hónapja vagyunk együtt. Ebből 3 hónapja elég más már minden, szabadabban akar lenni azt mondta ne csüngjek mindig rajta, hagyjam egyedül is létezni. Eddig többnyire együtt intéztünk dolgokat, együtt csináltuk a teendőket. A facebookja közelébe se enged, mert azt mondja utálja ha nézik mit csinál, nekem meg eltűrte sokáig, de már nagyon elege van, hogy mindig nézem mit csinál mint egy kamera. :/ Bevallom mikor itthon vagyunk nagyon szar hogy facebookozi és nem foglalkozik velem igazán. Mondjuk kell szabadság egy kapcsolatban tudom. Csak nehezen bízom a nőkben sokszor átvertek már és ő is mikor összejött velem úgy jött össze, hogy az exét csalta velem 1 hónapig, közben még vele élt. Ez előttem van, mi lesz majd mikor velem is ezt teszi meg és azért sunyizik mostanában. Bár ha ezt felhozom mindig ellent mondd, hogy ő szeret, és nem csalna meg, ő akkor azt már azért tette mert 8 évig elég volt neki az exéből és már nem szerette csak a gyerekek miatt lakott ott. De külön aludtak és nem is feküdt le vele utolsó hónapokban sose. Én viszont már kezdek elbizonytalanodni így is, hiszen se nem csókol annyit meg se nem ölel és bújik mindig úgy, na vannak pillanatok, de én az vagyok aki szereti ha a csaj olyan, hogy bújós. Ő teljesen más, nem igényli azt hogy rajta csüngjek ölelgessem vagy csókolgassam. Ő tudja, hogy szeretem időnként mikor érzi szükségét kimutatja úgy is, de ő nem olyan eddig eleinte a kapcsolatunk elején elengedte magát mert friss volt a kapcsolat de együtt élünk nap mint nap együtt vagyunk úgy van vele akármikor megkaphatja így annyira nem hiányolja mert itt vagyok mellette. De neki túlzás ahogy mászok rá, meg hogy figyelem itthon amit csinál. Bevallom a facebookot én nem sunyiba csinálom nem értem de mikor mondtam neki, felkapta a vizet, hogy nem csinál semmit rajta olyat amiért aggódnom kéne ráadásul tudom a jelszavát utólag be tudok lépni de nem teszem azért tisztelem csak régen nem volt ilyen és ezért vagyok bizonytalan. Szerintetek megéri paráznom, hogy csalni akar vagy valami? Azt mondta ha nem állok le a hülyeségekkel rossz vége lesz mert szakít velem. Szerinte alaptalan amit csinálok és sok neki hogy mikor itthon vagyunk rajta csüngök és nem a gyerekekkel foglalkozom inkább és hagyom neki is a dolgát végezni meg kikapcsolódni kicsit. Vélemény?

2016. jan. 4. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha ilyen hulladék kell neked, aki az exét is csalta, akkor viseld el, hogy szórakozik. Szerinted ha egyszer képes volt rá, téged nem fog megcsalni?

Ha a helyedben lennék, otthagynám, jöjjön csak rá majd 30 évesen két gyerekkel, hogy nem kell senkinek a sz@r személyisége miatt.

Te még abba is belementél, hogy más gyerekeit neveld, hogy együtt legyetek és tiszteletben tartod.

Jobbat érdemelnél, nem egy ilyen nőt... vagy ha igen, akkor nyeld a kakit, mert az ilyen sosem javul.

L

2016. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legrosszabb fajta not fogtad ki, menekulj amig lehet. (tapasztalat)
2016. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a paranoiád miatt gondolod azt, hogy megcsal, ennyiből én is erre gondolnék egyből.


Azt, hogy nem bújik és nem szeretget, az nem feltétlenül az együtt élés miatt van, két éve élek együtt a párommal, és nap mint nap bújok hozzá, a nyakába ugrom, amikor hazaér a munkából, hasonlók. Két év alatt ez nem változott, nálatok meg pár hónap elég volt neki.


Véleményem az lenne, hogy nagyjából három hónapja már nem érdekled, mint férfi, de azért gondolom jól jön neki a segítség, hogy a gyerekeivel jól kijössz, hasonlók. De az utóbbi két hétben, ha ténylegesen nem is csalt meg, nagyon gondolkodik a szakításon.


Egyébként ilyen viselkedét látva én megelőző csapást mérnék, és szakítanék magamtól. Nem hajlandó értelmesen megbeszélni valamit, ami téged őszintén zavar, aggaszt, helyette inkább támad- és ezzel csak még inkább növeli a bizalmatlanságot (tudod, legjobb védekezés a támadás). Az a duma, hogy ő szeret és nem csalna meg, a legtöbb csaló szájából elhangzik (én is hallottam már párszor, még úgy is, hogy közben sunyiban eljárt máshoz dugni mellettem). Ezek csak szavak, nem úgy viselkedik, mint aki szeret és hűséges.

2016. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már van valakije. Ha még nem is történt semmi, ismerkedik. Egyértelműek a jelek, addig menekülj, ameddig tudsz.
2016. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 33 éve vagyok a férjemmel, de napi szinten bújok, ölelem, pici intim érintések, és ez persze kölcsönösen. Olyan nincs, ha valaki szeret, akkor ezt nem teszi. Szüksége van rád, de nem szerelmes beléd. Ha felhozod a témát és ettől ideges lesz, az azért van mert tagad, hazudik. Ha rejteget előled, szintén tagad.

Menekülj, mielőtt sérülsz lelkileg.

2016. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 opened paradise ***** válasza:

Ezt ismerem,ott már alakul valami.


És különben is,veled is így jött össze,mással miért ne tehetné?

2016. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden éremnek két oldala van..


Alapjáraton nálam azonnali válóok ha valaki nem bízik bennem és a facebookomban stb. akar turkálni.. viszont én nem is adok okot féltékenységre, soha nem csaltam meg senkit, és egyszer sem csináltam ezt a majom-effektust sem (egyik kapcsolatból a másikba, meglévő partner mellett ismerkedés). Ez jellem kérdése, és nem tartom egyenes embernek azt, aki erre képes.


Ami a kutakodást illeti, nem, nem érdekelne, hogy korábban átb*sztak, nem mentség, engem is csaltak meg, de alap dolog, hogy addig ne lépjen az ember új kapcsolatba, amíg a régi sérelmeket nem engedte el, és még alapabb, hogy ne az új partnert büntesse az exe görénysége miatt.


Ráadásul nőként az állandó bújástól is a rosszullét kerülget, de nem árulok zsákbamacskát, mindig is ilyen voltam, nincs az a rózsaszín köd, ami miatt más lennék. Ha ő az elejétől fogva ilyen, akkor igazából nem tudsz mit tenni, nem igényli, ilyen típus.. (én pl. nem ismerkednék bújós, szeretgetést igénylő emberrel pontosan azért, mert folyamatos konfliktusforrás lenne, hogy nem tudjuk megadni egymásnak, amire vágyunk - én idegbajt kapnék a folyamatos szeretgetéstől, ő pedig az én távolságtartásomtól lenne szeretethiányos. Ha eltérőek az igényeitek akkor a kulcsszó a kommunikáció és a kompromisszum).


Akkor kezdenék el aggódni a helyedben, ha változást észlelnél a viselkedésében - régen bújós volt de most elhidegült, gyanúsan viselkedik, leráz, kamuzik neked. Önmagában az még nem jel, hogy szeretne egy kis szabad teret, nem mindenki igényli az összenövést egy kapcsolatban.

2016. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt senki sem szereti, ha csüngnek rajta, még ha szereti azt a másikat, akkor sem. Hagyjad lazán, legyél pont az ellenkezője annak, mint ami most vagy egy ideig, egy-két hétig, és akkor majd meglátod,hogy ő fog közeledni. Ha akkor sem közeledik, akkor meg hagyjad ott.
2016. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szóról szóra az elsőnek van igaza, pont mintha a gondolataimat fogalmazta volna meg, hagyd a picsbe és tipliz minnél hamarabb, akkor lennél okos!
2016. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ezért nem kell magyar pasi.
2016. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!