Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A beteljesületlen szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A beteljesületlen szerelmed elfelejtetted végleg egy idő után vagy visszatért az érzés, akár többször is az életedben később?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nálam úgy volt hogy miután visszautasított azt követően még 5 évig voltam szerelmes belé. Később már nem jött fel ez az érzés. Ha meglátom az utcán akkor általában az jut eszembe hogy "mi tetszett rajta?"
2015. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem tért vissza, sikerült lezárni, vagyis inkább simán elmúlt magától egy idő után. Már kb. 7 éve "vége", azóta nagyon-nagyon ritkán jut eszembe az a személy, de olyankor csak annyi, hogy mi lehet vele mostanában, hol tart az életben. Nem szoktam ábrándozni róla, és az érzés egyáltalán nem jött elő azóta, az életem halad tovább, azóta több párkapcsolatom is volt, és jelenleg épp a vőlegényemmel tervezzük az életünket.
2015. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen volt egy lány akinek évekig udvaroltam. Azóta voltak barátnőim, de őt nem felejtettem el. Most is ugyanúgy vágyom rá. Nem mondom hogy feltétlenül rossz érzés, vagy hogy akarom, hogy elmúljon. Valahogy ez az érzés is jobb emberré tett és ettől is érzem, hogy élek, sosem akarom, hogy elmúljon.


29F

2015. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 8 éve szeretek valakit,4 éve nem láttam őt. Sose tudta meg mennyire szerettem. Ma már nem olyan intenzív,mint volt,de úgy érzem nála jobban senkit nem fogok szeretni.
2016. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!