Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mikortól éreztetek szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikortól éreztetek szerelmet a partneretek iránt?

Figyelt kérdés

A probléma: összejöttem egy férfival, de azt hiszem, nem vagyok belé szerelmes. Már minden megvolt, de valahogy furcsa az egész. Egy hónapja ismerjük egymást, azt interneten indult a kapcsolatunk, de valahogy nincs meg a szárnyalás.


Szerintetek van értelme folytatni?


2016. jan. 4. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nincs értelme


a szerelmet már előtte érezned kell.

2016. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme folytatni. Nem azért, mert nem érzel szerelmet, valakinél ez nagyon lassan alakul ki, hanem mert "furcsán" érzed magad, ilyen szakasza nincs egy jó kapcsolatnak.
2016. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mostani barátommal 2 éve jöttem össze, nagyon gyors volt az egész, a megismerkedésünk után az első találkozás, és akkor össze is jöttünk, nagyon új volt nekem az egész, de nem igazán volt kedvem találkozni, nem hiányzott kifejezettebben, amikor nem láttam, habár jól éreztem vele magam, voltak olyan pillanatok is, amikor hirtelen megölelt/megcsókolt, amikor még a gyomrom is görcsbe rándult (habár ez a mai napig megvan, maximum ritkábban, és kicsit más természetű a dolog is), de nagyon sokáig nem éreztem azt, hogy mindenáron vele szeretnék lenni. Ahhoz képest nézd meg, most hol tartunk :) 1 hónap még nem sok idő, várj még, mielőtt döntenél.
2016. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!