Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki más miatt szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki más miatt szakítottatok az aktuális párotokkal, mennyi ideig voltatok a kapcsolatban, amiből kiléptetek, és a másikat mióta ismertétek, aki miatt megléptétek a szakítást? Hogy érzitek/éreztétek, jó döntést hoztatok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 12:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Amiből kiléptem: kb másfél évig jártunk.

A másikat egy napja ismertem, amikor mondtam, hogy meginogtam, majd egy hét múlva végleg szakítottam.


Életem eddigi legjobb döntésének tartom a dolgot :) Azóta is együtt vagyunk, immár házasokként :)

2015. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%

#1

Mit tudott neked nyújtani egy nap alatt az a valaki, amit a másik férfi nem tudott 1,5 éven át? Ez komolyan érdekelne

2015. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

#2


Ne próbáld követni a szélsőliberális világnézetet. Ott mindig a pillanatnak kell élni.


Yolo a csaj, ha jön egy "jobb" mint az aktuális azonnali csere. Kb. minden csaj ilyen.

2015. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

2: komolyan odafigyelt rám, érdekelte, amit mondok, és iszonyú sok közös volt bennünk. a 1,5 éves kapcsolatban folyamatosan konfliktus volt, hogy totál különböztünk, igen kevés apróságot leszámítva semmi közös nem volt bennünk. Sokáig mondogattam magamban, hogy minden kapcsolatban vannak viták és nem lehet minden tökéletes, aztán egyszer csak a semmiből találkoztam valakivel, akivel a bemutatkozástól kezdve minden tökéletes volt.


Hát, ezt tudta adni egy nap alatt a másfél évvel szemben :)

2015. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
3: amúgy most nem azért, de miért maradnék együtt valakivel, akivel nem azt érzem, hogy ő a létező legjobb, hanem valaki másra, jobbra vágyom mellette?
2015. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

#5


csak kb. így fain, hogy 5 év után jön egy jobb akkor "lehet menni viszlát".

2015. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Miért, húzzák még pár évig egymás idejét, erőltetni azt, aminek már egyértelműen látni a végét? Sokkal korrektebb, jól mondod.
2015. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

De ha tudtad, hogy nem jó, akkor miért maradtál vele addig, ameddig fel nem tűnt egy másik?


Megértettem amit mondtál és ez egy jó dolog, de kicsit visszásnak tűnik, hogy annyira tűnt stabilnak a kapcsolatod, hogy ilyen gyorsan kiléptél belőle, de előtte is igazán megtehetted volna.

2015. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

#7


Ez így jó végül is... Anno már Gyurcsány is megmodta, úgy tűnik ő a próféta: az öregecskdő feleségeienket (férjeinket) cseréljük fiatalabbra...

2015. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
1,5 éve voltam a kapcsolatban, mikor megismertem egy férfit. Kb. 2 hét után mondtam azt, hogy szakítsunk. Hozzáteszem a régi kapcsolat már nem volt jó, mindenképpen szakítás lett volna a vége. Jó döntés volt-e? Igen, azóta már 5 éves házasok vagyunk, egy 3,5 éves fiúgyermekkel.
2015. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!