Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom egy biszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy biszexuális férfi. Félhetek, h elhagy egy férfiért? 25/N

Figyelt kérdés
Neki előtte egy két éves kapcsolata volt egy nővel, utána meg három egy férfival. Futó kalandjai nem voltak, középsuliban csak. Ő ugyan azt mondja, hogy onnantól kezdve, hogy elkötelezte magát mellettem mindegy, hogy az emberiség felére mond nemet vagy az egészére, mert engem szeret. Csak valahol félek attól, hogy egy idő után mégis hiányozni fog neki a "másik". Volt valaki hasonló cipőben, ti mitt gondoltok?

2016. jan. 9. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj a biszexekkel,mind a 2 kell nekik!

Sok sikert kívánok!

2016. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
ha szereted análisan talán nem. plusz lehet belé is kell majd valamit dugni.
2016. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem zavar, hogy farba tosz...
2016. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha egy pár vagytok, akkor hűséges lesz hozzád, legyen akár férfi, akár nő, hűségesnek kell maradnia, elvileg nincs különbség. Elhiszem hogy aggódsz de nem érdemes, nincs miért
2016. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen bifób vagy, akkor minek vagy egyáltalán együtt egy biszexuálissal?


"Félhetek, h elhagy egy férfiért?"


Ja, persze félhetsz. Meg amiatt is, hogy elhagy egy nőért. De leginkább amiatt, hogy elhagy egy olyanért, nemtől függetlenül, aki nem féltékenykedik meg nem paranoiás, mint te!

2016. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem paranoiás, csak kicsit hülye!

Ha hetero nő vagy, minek neked biszex pasi?

Ha pedig "lazább" vagy bevállalod hogy néha a másik pasit is elhozza hozzátok, és hármasban nyomjátok az ipart!

Ha a gondolat izgató, nem hiszem hogy gond lesz!

Ha borzasztó, menekülj!

F/60

2016. jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én is biszex vagyok és ezt a most már feleségemmel tisztáztuk is az elején.Meg sem fordulna a fejemben,hogy bárkiért is elhagyjam,mert őt szeretem,de mivel szexuálisan kívánom a saját nemem is,megoldjuk a hármas felállással így ő sem marad ki semmiből...
2016. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak annyira mintha egy heteróval járnál,aki elhagyhat egy másik nőért.
2016. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!