Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Számotokra milyen a tökéletes lány? Esetleg homo-, biszexuális nők/lányok válaszát is várom, illetve a férfiak férfi ideálját.

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

valami hasonló

[link]

2015. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Reggel ez a látvány fogad egy tojásrántottával pluszba.

[link]

2015. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
#2: megnézném, hogy néz ki ez a nő 10 év múlva.
2015. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
2-es szuper kep,3-as en megneeznem,hogy Te hogy fogsz kinezni 10ev mulva.A no"a kepen meg jobb less tiz ev muulva,es meg mindig gyonyoru vekony.
2015. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre nincs ideál..

Legyen okos, de lehessen vele hülyéskedni. Ne nagyon akarjon megváltoztatni, értsen meg, bízzon bennem, ne hazudjon... és valami plusz, ami megfog benne :) Semmi extra. :)

L/19

2015. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Leszbikus nő vagyok.

Külsőre mondhatni, hogy a topmodellek. :D Belsőre a kifejezetten okosak. Sajnos ritkán jár a kettő együtt. :/

2015. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

A tökéletes lány őszinte, következetes, elfogad olyannak, amilyen vagyok, jó humorú, mosolygós, talpraesett, igényli a társaságom, kiválóan kommunikál velem, nem várja el, hogy tökéletes legyek, komolyan vesz. Képes legyen kimondani azt nekem, hogy "Szeretlek" anélkül, hogy hazudna. Tiszteljen, férfiként tekintsen rám, felvállaljon, töltse velem a szabadidejét. Ha nehézségeim vannak akkor ne eltűnjön hanem bátorítson, kitartson mellettem, higgyen bennem. Ha valami baja van velem, nem színlel semmit, hanem képes legyen arra is, hogy egyenesen pofán vágjon. Ne döntsön helyettem és mindig képes legyen megbeszélni minden komoly dolgot velem. Továbbá olyan gyakran találkozzunk amilyen gyakran csak akarunk. Ne csak engem, de a környezetemet is fogadja el. Ha vigasztalom, mert baja van, vigasztalódjon meg ahelyett, hogy tovább sajnáltatná magát. A tökéletes lány legyen képes arra, hogy velem aludjon, ha már van egy stabil kapcsolatunk. Bárhova el lehessen vinni, nyitott és érdeklődő legyen programokra. Előny, ha angolul egész jól tud, mert így több programra lehet nyitott. Külsőre teljesen mindegy, csak korombeli, ápolt és szűz legyen.


Habár ilyen lány sajnos nem létezik. Akikkel eddig találkoztam, azok hírből se ismerik a gerincet és esélyt se adtak még a barátságra se. :(


25F

2015. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A szépség gyorsabban fakul, mint ahogy a bölcsesség nő az emberben.


Ezért hosszú kapcsolat céljából nekem inkább a "nézd meg az anyját, vedd el a lányát" módszer válik be külsőre, hiszen az főleg genetika, és a belsőt meg egyénileg ismerem meg, azt könnyebb megítélni magamtól.

2015. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Külseje mindegy csak legyen egészséges, testalkatra, meg lelkialkatra is! Legyen megbízható, felelősségteljes, na meg alkalmas az érzelmi kapcsolatra! Szeressen főzni, a házimunkát örömmel végezze! Legyen egy normálisnak mondható világnézete meg világképe! Legyen kommunikatív, le lehessen ülni Vele beszélgetni és figyeljen jól oda amit mondani akarok Neki! Hagyja magát vezetni, de ne megvezetni! Szeresse az olyan tipikusan női dolgokat, mint a virágok, szépítkezés, csinos nőies, viselet de nem kihívó öltözet, azért mert tudja azt, agyilag, hogy a férfiak számára a teljesen felöltözött nő sokszor még vonzóbb mint a félmeztelen, mert a férfiakat általában jobban érdekli az, amit megszerezhetnek, mint amit már megszereztek. Ezért is van az, hogy a férfiaknak jobban tetszik vizuálisan a szexi fehérneműs nők, mint a meztelenek. Kb. ennyi!
2015. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akinek meglátom a szemében perzselni a vágyat, hogy meg akar szerezni, le akar igázni mint egy lovat.... :D

az máris nem érdekel, hogy hogyan néz ki :)

2015. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!