Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért van ez? Ti ilyenkor mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Ti ilyenkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Vége lett egy 4 hónapos kapcsolatomnak de ugy h egyik fél se mondta ki h vége.

Egyszer csak nem kerestük egymást.

El telt pár hét és az ex barátnőm el kezdett keresgélni engem.Én egyikrese reagáltam.Majd meg untam és írtam neki meg kértem ne keresen.De hiába.

Kért legyünk barátok én mondtam h nem akarom de ő csak hajtogatta ezt.

Mindig jött valamivel h ezért és ezért.


2016. jan. 9. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert rájött,hogy hibázott. Ilyenkor törölni kell mindenhonnan.
2016. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ló akkor jó a szamár is.Én is azt mondom,hogy inkább ne kezdj ilyennel mégegyszer.Lehet valami pasi nem jött neki össze és most visszasírja magát hozzád. Tipikus kapcsolatfüggő,nem tud egy percig se saját lábán megállni és ezt gyanítom.
2016. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont így tettem

De emailen nem tudtam őt.

Meg a tel számomat is tudja és ott hívhat bármilyenről.Meg azt is tudja hol lakok.

De rafinált mert ugy csinálja h az ne legyen zaklatás.

2016. jan. 9. 19:58
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h járni akarna velem.

Mert mikor rá kérdeztem nem jött rá se igen se nem.Csak ez a legyünk barátok dologgal jött folyton.

2016. jan. 9. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok.Egy barátságot nem eröltetnek így rá a másikra. Biztos hogy akar tőled valamit.Én elküldeném a francba és ha nagyon irritál még keményebb szavakkal is. Semmilyen féle kapcsolatot nem lehet így kierőszakolni a másikból. Abberált egy nővel van dolgod ,légy határozott vagy ne reagálj semmire és majd megunja az is jó.
2016. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor jol selytettem h nem hiába erőlteti ezt.Mikor írtam neki h lelépek egyből jött h hordja a karkőtőt amit adtam neki stb.

Meg h csak azért keres h mizu velem meg ehez hasonlokkal jött.

Viszont mikor mondom kezdjük ujra se bu se bá nem jött rá.

Ugy h nem értem

Vagy tényleg barátságot akar

Vagy hülyit

Vagy nem tudja mit akar

Vagy fél tart valamitől

2016. jan. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!