Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még lehetek szerelemes belé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehetek szerelemes belé vagy meguntam?

Figyelt kérdés
Holnap leszünk a barátommal 1 és fél évesek és mostanában úgy érzem már nem vagyok érte úgy oda de ettől függetlenül szeretem és hiányozni ha szakitanank csak már nem érzem azt az érzést iranta amit pár hónapja még igen. És egyre inkább úgy érzem mióta vele vagyok semmi időm sincs magamra, egyszerűen nem tudok oda figyelni, rendesen kippihenni magam. Talán lehet inkább ebből van elegem, nem tudom..
2016. jan. 12. 13:56
 1/10 anonim válasza:
hullámvölgy ugyan ez van a páromnál is szerintem csak nekem nem mondja el. de nekem is volt ilyen már ne hagyd el ha szereted vagy talán le akartad kötni magad. nehéz új és olyan embert találni aki majd úgy szeret. ne legyél buta, gondolkodj mert megbánhatod. ha van kilátásban új nagy szerelem akkor menj ne kínozd. 26/F
2016. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ja, és nem lesz mindig ott a rózsaszín köd ha együtt maradsz valakivel előtted fog megvénülni majd :) őszülés, ráncok, fonnyadt bőr, kieső fogak :)
2016. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs senki helyette, mert nála jobb pasit nem is találhatnek.csak kicsit elegem van már...
2016. jan. 12. 14:08
 4/10 anonim válasza:
ne éld meg úgy hogy eleged van próbálj vele programot csinálni, mozgalmat vinni a napotokba. ha szereted és jó neked ne hagyd el mert megbánod. egy szerelmet nem szabad eldobni ha meg van az elköteleződés a másik iránt csak unalmassá váltak a dolgok. korod mennyi?
2016. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18 ő meg 21
2016. jan. 12. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Te tehrtsz rola, ha nincs idod magadra. Te tehetsz rola, ha unalmas az eleted. Miert nem szervezel magatoknak programokat?
2016. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már hogy tehetnék én róla h nincs időm magamra.. Erről senki sem tehet mert ha egyszer nekem pasim van akkor nem tudok magammal foglalkozni mert mindig vele vagyok
2016. jan. 12. 16:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Es nem az életem unalmas hanem vele lenni de ettől még szeretem
2016. jan. 12. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Néha kell nélküle is program. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy összenőttetek. Mi is sokat vagyunk együtt a párommal, aztán néha pár napra hazautazom a családomhoz. Nagyon szeret tudom, és én is őt, de 2-3 nap különlét után mindig felpezsdül a dolog azért....
2016. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy rajottem h lehet az a baj h ő nem akar semmit csinálni csak otthon dögleni.. Nem csoda ha meguntam.
2016. jan. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!