Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig a volt barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig a volt barátomat szeretem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve,hogy szétmentünk az akkori barátommal azóta volt mind kettőnknek másik kapcsolata. Majdnem 5 évig voltunk együtt. Nem volt felhőtlen a kapcsolatunk azért ért véget. Akivel legutóbb együtt voltam (kb 5 hónapig tartott) szakítottam vele mert nem szerettem igazán. Elég szívbe markoló dolog bűntudatom volt miatta.

Aztán nem olyan rég beszéltem az exemmel, véletlen összefutottunk egy buliban és azóta olyan furcsán érzem magam.

Tudom,hogy csak a töltött káposzta jó felmelegítve de mit tegyek?


23/L



2016. jan. 13. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Melegítsétek fel a kapcsolatot! :)
2016. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a töltött káposzta jó felmelegítve, de hogy egy kapcsolat újra működjön, ahhoz változnia kell azoknak a dolgoknak, amik a szakításhoz vezettek. Ha ő is újra meg akarná próbálni, miért ne mennétek bele?
2016. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
El kell felejteni. Akik egyszer szétmentek, újra szét fognak menni. Miért akarsz újra csalódni?
2016. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mély érzésű ember lehetsz...nagyon nehezen fogsz felejteni és új kapcsolatot kialakítani.

Azt szokták mondani, hogyha eljutsz arra a szintre magadtól, hogy az új pasidat már nem az exedhez hasonlítod akkor vagy készen egy új kapcsolatra. Gondolom az exed volt az első igazi partner az életedben, vagyis igazából még nincs összehasonlítási alapod. Megnyugtatlak Ő sem volt tökéletes, de az új pasid sem lesz az. A lényeg az, hogyan Te éppen milyennek látod. Várhatsz addig amíg nem találsz olyan pasit aki nem üti meg legalább azt a szintet mint az Exed képviselt, de ebbe benne van az is hogy életen át csak vársz valakire aki nem is létezik. Ne az exeddel törődj....hanem magaddal!!!!

37F

2016. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!