Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Dolgozzam ki a "belem" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozzam ki a "belem" egy különleges, mindent felülmúló szerelemért, vagy pedig válasszam a könnyebb utat: egy átlagosan "boldog" kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ki melyiket választaná?

2016. jan. 13. 23:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
20+ vagyok, tehát ez már nekem végleges választás lenne.
2016. jan. 13. 23:16
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Én hülye vagyok és mindig az elsőt választottam, sose tanulok :D
2016. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám.
2016. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképp megszívjuk, ha rossz a karmánk. ;)
2016. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Magyarázd már meg, hogyan kell elérni, hogy több munkával egy mindent felülmúló szerelem alakulhasson ki?

Én úgy tudtam, hogy hiába dolgozod ki a beled, ez nem a befektetett munka mennyiségétől függ.

Én inkább választanám az átlagosan boldog kapcsolatot mert abból is lehet akármi. Végleges döntés pedig nincs. Nincs végzet csak, ha magad is bevégzed tudod...

2016. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ősszevesztünk a "nagy Ő"-vel elég durván, ennyi a lényeg
2016. jan. 13. 23:45
 7/20 anonim ***** válasza:
Tegyél vmi jót
2016. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

minden kapcsolat erodálodik az idő mulásával. azért nem választanám a másodikat, mert az eleve alacsonyabb szintről indul és gyorsabban is romlik, mint a második, illetve azért sem, mert önbecsapás és a másik fél becsapása. ha szerelmes az ember,és van bátorsága elkezdeni "küzdeni", nem érzi melosnak a kütdést. szerintem.

ha nem érzem magam erősnek hozzá, akkor inkább egyiket sem választom. egyedül , szabadon jobb , mint egy átlagos kapcsolatban. akinek nem, az egytől egyig társ- és kapcsolatfüggő.

mivel 2-3 alkalomnál több nincs általában az életben különleges szerelem lehetőségére, küzdenék. lehet, hogy 10 év mulva jönne még egy ilyen alkalom, amikor ennyire megfog valaki. majd ha nem sikerül megdolgozni a különlegesért, akkor gondolkodj azon, hogy az átlagos is jo lesz ha nincs lo, szamár is van alapon..

2016. jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
"Én inkább választanám az átlagosan boldog kapcsolatot mert abból is lehet akármi" jo is lenne, ha minden átlagosbol lehetne akármi, meg különlegessé is lehetne tenni. természetesen ilyen nincs.
2016. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
dolgozzad.
2016. jan. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!