Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyes szerelmes férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes szerelmes férfiak miért alázzák meg, égetik le, bántják meg a szerelmük tárgyát? És miért szeretnek évődni, élvezni a tudatot, hogy a másiknak nagyon kellenek, kellenének?

Figyelt kérdés
Nem mostani történetek, velem is és ismerőseimmel is megtörténtek. A kézenfekvő válasz az lenne, tudom, hogy nem voltak szerelmesek. De mielőtt ezt irnátok, leirom, tényleg azok voltak.Ószintén szolva nem sok olyan szerelmi kapcsolatot láttam eddig, ahol önzetlen szeretettel párosult a dolog már az elején is és elég magas lett volna a pasik EQ_ja ahhoz, hogy ne viselkedjenek igy. A szerelem sokkal többször inkább kisajátito, önző érzés. Nem tudom, vajon épp emiatt váltak az adott helyzetben egoistává, önzőbbé a pasik ? Mert emberileg másokkal (ismerősök, barátok) tök rendesek és normális gondolkozásuak, csak a kiválasztott lányokkal ilyenek.. Miért ? A kérdés az, hogy aki szerelmesen ilyen, az miért csinálja ? Éretlenség ? Nárcisztikus hajlam, az ego kenegetése ? Vajon meg tudnak változni teljesen az ilyen emberek vagy ez mindig meg lesz bennü k ?
2016. jan. 17. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Pontosan mit is csináltak?
2016. jan. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!