Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni hogy valóban szerelmes vagyok a barátnőmbe vagy inkább csak a teste kell nekem? 20/F

Figyelt kérdés

Lehetőleg normális válaszokat írjatok!


A személységével, emberi tulajdonságaival meg vagyok elégedve, szívesen vagyok vele stb.. Ez önmagában viszont még nem bizonyítja azt, hogy valóban szerelmes vagyok nem?



2016. jan. 14. 17:57
 1/7 anonim válasza:
Tőlünk akarod megtudni, hogy TE mit érzel?
2016. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne szórakozz, ha szerelmes vagy azt tudod.

Valószínű, nem vagy szerelmes belé, ettől még azért nem feltétlen a teste miatt vagy vele. Kedvelheted, szeretheted és tisztelheted, plusz vonzódsz hozzá, mint nő. A szerelem más tészta. Azt tudnád, a gyomrodban érzed, csak ő jár a fejedben, sokat gondolsz rá, nagyon hiányzik, ha nincs veled, stb.

2016. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez felmerült benned, mint kérdés, akkor egyértelműen nem vagy szerelmes, csak kedveled, és megfektetni akarod, semmi több. Aki szerelmes, mármint tényleg, az tudja, és nem kérdezi meg magától, hogy az e.:)
2016. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy. Ha szivesen vagy vkivel e tetszik is, az szerelem.

N

2016. jan. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nem fogalmazódik meg benned ilyen kérdés. Ha ezt leírtad, akkor nem valószínű, hogy szerelmes vagy belé.
2016. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, merj őszinte lenni magadhoz, mert csak mindkettőtök élete megsínyli.
2016. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy akkor, ha egyetlen másik lánnyal se lennél szívesebben, és nem is tud tetszeni más. Ha ez nem áll fenn, akkor bizony tényleg csak szexuális vonzalomról van szó (azaz hogy jó tömködni).
2016. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!