Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kerdezzem meg a pasitol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerdezzem meg a pasitol, hogy tobbet akar-e a baratsagnal?

Figyelt kérdés

Megprobalom roviden:

A helyzet az, hogy van egy pasi, fel eve ismerjuk egymast. Nekem mar az elejetol kezdve nagyon szimpatikus, elvileg o is kedvel engem. Az elejen meg o nem igazan kezdemenyezte a beszelgetest, leginkabb mindig en irtam ra. 2 honapja lent volt nalam filmet nezni, csokoloztunk es osszebujjva neztuk a filmet. Masnap megkerdeztem, hogy megia mit jelentett neki, azt valaszolta, hogy jo volt es nem bant meg semmit. Kerdeztem, hogy akkor ezek utan mi lesz kettonkkel, azt valaszolta, hogy ossze van zavarodva es gondolkodnia kell. Par napra ra azt vazolta fel nekem, hogy mit szolnek a baratsag extrakhoz.. Elmagyaraztam neki, hogy en csak komoly kapcsolatot szeretnek, nem megyek bele az ilyenekbe akar mennyire is szimpatikus. El is fogadta, nem ia hozta azota fel ezt a temat.

Egyik kozos ismerosunknek azt mondta, hogy majd a vizsgai utan barmi lehet kettonk kozott, ami december kozepen volt, bar nekem ezt nem mondta.

Folyamatosan ir nekem, mindig erdeklodik felolem hogy vagyok stb...

Karacsony elott volt egy nagyobb osszeveszesunk, amikor a vegen azt mondtam neki, hogy felejtsen el orokre. Azt mondta, hogy oke. Ra 2 napra mar irt, hogy o nem tud nem irni nekem, de en nem valaszoltam ra. 1 het utan valaszoltam neki, akkor megbeszeltuk a dolgokat.

A kerdesem az lenne, hogy hogyan kerdezzem meg tole, hogy akar e tobbet a baratsagnal?

Mindketten 20 evesek vagyunk.

Elore is koszonom az ertelmes valaszokat.



2016. jan. 17. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Mindegy mit kerdezel. ugyis csak olyan valaszt fogsz hallani, amivel manipulahat teged hogy vegul megdughasson
2016. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ertelmes valaszt valaki? :)
2016. jan. 17. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán így: "El tudnál velem képzelni egy komolyabb kapcsolatot is?".

Néma gyereknek az anyja sem érti...

Viszont, én erősen tartok attól, hogy lehet csak kihasználna a srác, bár talán akkor nem érdeklődne ennyire.

2016. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Bar azt kihagytam a srac nem az a fajta, aki kimutatja az erzeseit, ugy csinal mintha semmi nem erdekelne, de kozben megis

2016. jan. 17. 16:04
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

"Simán így: "El tudnál velem képzelni egy komolyabb kapcsolatot is?". "


Ez nem jo, elkepzelni barki el tudna barmit..

2016. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Valamilyen szinten biztos kedvel, de mi férfiak olykor sok mindenre képesek vagyunk a szexért, úgyhogy csak óvatosan. :)
2016. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de nem hiszem hogy jelenleg arra hajtana.

Nem is celoz ra meg semmi, bar lehet, hogy csak a valaszatol felek es azert nem nagyon merem megkerdezni

2016. jan. 17. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem erre irtó nehéz válaszolni. valószínűleg ő maga sem lenne képes rá. sok pasi akkor se képes hűséges maradni, ha tényleg akarja és komolyan gondolja az elköteleződést. viszont volt már itt GYK-n is olyan lanasz, hogy egy csaj hiába akart csak szex kapcsolatot, a pasik mindig beleszerettek és többet akartak tőle. szóval igazából fene tudja, mit akar és mi lehet ebből. lehet, hogy nem a dolog nevén kéne agyalni, hanem élvezni, amit lehet és kihozni belőle, amit lehet. persze sérülhetsz, ha mást akarsz, mint ő. de garancia semmire nincs. ha meg se próbálod tisztázni vele, akkor biztosan nem lesz belőle semmi...
2016. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szórakozik veled.


te viszont nagyon kreatívan magyarázod a lépéseit, hogy ne fájjanak túlságosan.

2016. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!