Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a lány barátom már többet akar a barátságnál?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit 4 éve ismerek. Én a kezdetektől fogva szerelmes vagyok belé, de neki csak barát vagyok, a legjobb barátja. Rengeteget vagyok vele, mindent megbeszélünk. Több haver is kérdezte már, hogy együtt vagyunk e, szóval néha én is elgondolkozok, hogy lehet lehetne belőle valami komolyabb, mivel tényleg csak annyiban különbözik ez a kapcsolat, hogy nem szexelünk, smárolunk. Ő tudja, hogy hogy érzek, de próbálom azt a látszatot adni, hogy elfogadtam a dolgot...

Szóval az lenne a kérdésem, hogy lehet ebből még kapcsolat? És, ha igen, akkor mik lennének azok a jelek, ahonnan tudhatnám, hogy már ő is többet érez, mikor már szinte tényleg nincs kettőnk közt tabu. Illetve, ha nem, akkor hogyan tudnám túltenni magam és beletörődni, elveszteni nem akarom mert nekem ő a legfontosabb az életben, egy igazi társ.

Szívesen fogadok tanácsot, véleményt, vagy más ilyen történetet.

Köszönöm. :) 18/F



2013. dec. 28. 15:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy lehet-e belőle valami, de szerintem ha úgy érez, akkor rád fogja magát vetni.
2013. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

"kezdetektől fogva szerelmes vagyok belé, de neki csak barát vagyok, a legjobb barátja"


Ezt a hibát legalább egyszer életében vajon mindenki elköveti?

2013. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Frepi voook ***** válasza:
Milyen típusú jelre vágysz?
2013. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Olyan jelre, ahonnan tudhatnám, hogy van értelme próbálkozni, mert lehet belőle komolyabb.
2013. dec. 28. 15:09
 5/24 anonim ***** válasza:

2, :D ez egy bakancslistás hiba.


Észre fogod venni.

2013. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
tipikus punci vagy :D nem bántásból mondom nehogy zokon vedd :) ha nagyon meg akarod szerezni tedd féltékennyé :) nálam be jött
2013. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Véletlenül essen le rólad a törölköző, amikor épp zuhanyzóból jössz, s ott áll előtted... ha nem a szemed nézi, sőt megnyalja először a szád szélét, aztán a brét, akkor azt hiszem (bár még nem biztos ekkor sem), hogy ott lehet valami. Majd amikor a végén lenyeli... na az már az igaz szerelem jele...... :D :D :D


Komolyra fordítva a szót: esélyed sincs. Barát vagy. S ő tudja, hogy bármikor csettint, te ott vagy. Meghallgatod, hogy milyen palik tetszenek neki, melyik az amelyik rá se bagózik, melyik verte át/használta ki. Melyik volt az, amelyik leígérte a csillagokat neki, aztán egy pipa után rá se bagózott.. Szóval ennyi. Te nem vagy neki "préda".


Megfordítható a dolog, de te nem vagy rá képes. Ahhoz egy keményebbnek kell lenned, s az először a csajnak is fájna. Talán nem is kicsit. Szóval így maradtál barátom. Nem gond ez, de vadássz egy csajt magadnak máshol.

2013. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
bocs kérdező hogy ezt írom, de haver, te töketlen vagy... tudom esélytelennek tartod, de lépj túl ezen. mindig találni értékesebb lányt mint az előző!
2013. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Onnan tudhatod, hogy ilyen esetekben a válasz mindig az, hogy: NEM.
2013. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy soha nem beszél a pasiiról, direkt próbálja titkolni azt is, hogy van...

Meg aztán volt olyan, hogy erőt vettem magamon és megszakítottam vele a kapcsolatot, de aztán mindig keresett, hívott és rájöttem, hogy még mindig ugyan úgy szeretem, ha nem jobban. :D Nem bírtam a hiányát.

Randizgattam más lányokkal, de egyik sem volt olyan, aki akár egy percre is képes lett volna elfelejtetnie velem őt. :/

2013. dec. 28. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!