Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítséget kérnék mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék mert nem tudom mit tegyem a pasimmal legyen vége vagy tartsa ki melette?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 1éve és 3honapja de neki nagyon bunko stilusa van nem csak velem szinte mindenkivel, sokszor megbánt és ugy erzem elhanyagol dí ha vele vagyok akkor szép és jó minden, csak egyszerűen ez a mindig az legyen amit ő akar sok, meg latom hogy közben szivesen ismerkedne mas lanyokkal de nem teszi de ha neki az kell miert nem lep le? Sokat szakitottunk mar de legtöbbet ő keres h szeret meg hianyzom és ez par napig tart meg utana jön ez hogy ő ilyen és nem tud megvaltozni.

Mit tegyek elkellene hagynom? Én ezek ellenére nagyon szeretem őt:(

Lany vagyok/21 ő fiu 23


2016. jan. 19. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem vele beszélsz?
2016. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
91%

Szakits,kutyából nem lesz szalonna,ha bunkó veled,akkor nem tisztel, semmibe vesz...

Ezen ne is gondolkozz, pláne ha már párszor szakitottal,legyen végleges!!!

2016. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, ha neked ez a sz..ros langyos vizes állapot megfelel, akkor oké.

Mi hiába írjuk, hogy h..lye vagy, már rég vége kéne, hogy legyen ennek a kapcsolatnak, de ha te megelégszel ezzel, mert egy döntésképtelen vagy, aki megalkuszik, és gőze sincs, hogy mit is akar valójában akkor mi mit írjunk neked?


Egyedül te döntesz a saját életedről, más nem!


Kérdés: hogy szerethetsz valakit, akivel NINCS IS NORMÁLIS KAPCSOLATOD??? Társfüggőségben szenvedsz? Vagy ha ló nincs, jó a szamár is?

2016. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
A 2-es és 3-as jól beszél,ha vele maradsz akkor vagy mazochista vagy vagy emos-)
2016. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%

Tudom, hogy az embernek néha kell egy külső megerősítés...


De! Amit leírtál, hogy a párod bunkó, stb az nem egy olyan tulajdonság ami zsákba macska. Mikor először választottál akkor ezekkel többé kevésbé tisztába voltál. Tehát itt a döntéseidben ez egyetlen igazán motiváló a szerelem/vonzalom. Ide minden észérv teljesen felesleges. Nem volt jó és mégis újra kezdtétek. Amíg nem ábrándulsz ki belőle, addig szólhat bármi ellene, nem fogod tudni ellengeni teljesen, ha elhagyod, ha nem.

2016. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a leírásod alapján egyértelmű a szakítás, sőt, már első szakítás után sem kezdtem volna újra egy ilyen emberrel. Kérdés, hogy te minek vagy még mindig vele?
2016. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudom hogy mit kellene tennem de nem vagyok túl erős ahhhoz hogy kitegyem mert nagyon szeretem, és én ugy érzem hogy max a szakitás vagy hasonlo komoly dolgok kellenek hogy történjenek hogy eltudjam hagyni
2016. jan. 19. 11:35
 8/13 A kérdező kommentje:
Mámint megcslásra értem
2016. jan. 19. 11:41
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan, most te tényleg azt várod, hogy pl. megcsaljon vagy felpofozzon? Mert neked ezek a szakító okok? Más szóba se jöhet?


21 éves létedre igen fejletlen értelmi intelligenciával rendelkezel.


Oké, a te életed, további jó szenvedést ebben a sz.ros kapcsolatban, aminek értelme sincs. Ha elcseszed a drága idődet, elcseszed!

De akkor NE ITT SÍRJ, HOGY ADJUNK MI TANÁCSOT, hogy mit tegyél, oké?

2016. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Maradhatsz vele, és szenvedhetsz tovább, de eszedbe ne jusson neki gyereket szülni, különben a gyereked olvas majd a fejedre x év múlva, teljesen jogosan.

Azt ugye tudod, hogy csak a saját idődet pocsékolod, és míg itt szenvedsz, lehet, hogy elsétálsz a megfelelő társ mellett, sőt lehet, hogy ismered is és ő már észrevett, és azért szenved, mert látja, mit művel veled ez a szemét, csak nem akar belerondítani a kapcsolatba.

2016. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!