Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az emberek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek hány %-ának fontos a látszat, hogy meg lehessen jelenni a párjával, jol nézzen ki? Akiknek dekorativ, helyes a párjuk, többnek érzik magukat ettől? Akiknek nem, azokat sokan lenézik? Nektek és ismerőseiteknek ez fontos?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
a nőknél 100%
2016. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik a lány, akkor nagy ívben lesz@arom, hogy mások mit gondolnak róla. Most például nagyon bejön egy félig vietnámi lány, nagyon boldog lennék, ha összejönnék vele és pont nem érdekelne, hogy másoknak tetszene vagy sem.
2016. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon jó nem kéne,tudom hogy mindenkinek tetszene,mindenki rá akarna mozdulni,féltékenykedni keljen mikor csalhat meg stb ez nem hiányzik az életemből.Szóval egy jó csajnál nálam magasabb a mérce a belső értékeknek,mint egy átlag lánynál.
2016. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért legyünk tisztáben a fogalmakkal. Az hogy a párom jól nézzek kis, és a meg lehessen vele jelenni két különböző fogalom. Az hogy a párom SZÁMOMRA jól nézzen ki nyilván fontos, mert ha nekem nem tetszik, nem tartom vonzónak nem fog működni a kapcsolat. De mivel mindenkinek más jön be gondolom ez nem probléma. Az hogy mások mit gondolnak a kinézetéről nem érdekel, nekem tetszen ez a lényeg. Az hogy meg lehessen vele jelenni nálam egy kicsit mást jelent - pl, hogy tud alkalomhoz illően öltözni és viselkedni - azaz ne kell miatta szégyenkeznem. Ez az ő természet adta külsejétől független dolog. Stílusa és modora bárkinek lehet.
2016. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!