Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mihez kezdtek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mihez kezdtek az olyan karrierista srácokkal, férfiakkal, akik csak a saját álmaikat akarják megvalósitani? Fontos az ilyen srácoknak egy komolyabb kapcsolat, egy komoly nő?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. annak ellenére, hogy évek óta együtt vagytok, bizonygatja, hogy szeret téged, akkor is el akar utazni több hónapra-évre x országba, sőt más kontinensre. Számos hasonló eset van még, ez csak egy példa volt.

2016. jan. 17. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki, mert nekem is azok a fontosak. Vagy mit kéne tennie? Otthon ülni és 10 gyereket csinálni? Nem mindenkinek ez a stílusa. Senkiért nem érdemes lemondani a karrierről vagy az álmokról. Mennék vele én is. Persze lehet szakítanék vele ha hosszabb időre külföldre akarna menni és én nem tudnék vele menni vagy nagyon nehéz lenne a találkozás, de nem azért mert zavar a szemlélete, hanem mert így nehezen működne a kapcsolat.

Amúgy miért kérdezed meg tőle hogy gondolja a kapcsolatot több év külföldi tartózkodás mellett?

2016. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Lányokhoz intézted a kérdést, de ha megengeded, hogy egy "karrierista" srác is válaszoljon, akkor hozzászólnék :)


Nekem az az elsődleges célom, hogy képezzem magam. A jövőben szeretnék valamit létrehozni. Emellett szeretnék párkapcsolatot is, de úgy tűnik ez nem lehetséges. Méghozzá azért, mert a lányok nem igazán díjazzák, ha egy férfinak más célja is van az életben rajtuk kívül :) (De lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen)


Szóval a legtöbb esetben elvárják a lányok egy pasitól, hogy legyen művelt, intelligens, stb, de ez az egész a részükről öncélú. Az a lényege, hogy szórakoztassa az adott nőt és eltartsa. Mást mondanak persze, de a való életben ha egy pasi változtatni akar a programokon, vagy vizsgára kell készülnie, akkor a csaj sokszor inkább lelép bulizni vagy keres magának más pasit, aki "törődik vele".


Ha utazásról van szó, akkor megoldható lenne a távkapcsolat is, ha 2 ember szereti egymást. De az átlag emberek ilyenkor hallani sem akarnak a távkapcsolatról, mert ez a fejükben valamiért lehetetlenségnek van beleírva. Inkább egyik erre, a másik arra megy izélni. Arra is lehetőség van, hogy vele tartsanak. Itt persze az is számít, hogy az illető miért akar külföldre menni. Az a célja, hogy külföldön lakjon és kengurukat etessen pálmafák alatt vagy a munkája miatt van erre szükség, vagy egyetem miatt. Nagy különbség.


Szerintem ilyenkor az is lehet egy jó megoldás, ha az egyik egy kicsit alárendeli magát a másik ember céljainak és támogatja őt. Persze ez megint egy olyan dolog, amit napjaink női elfogadhatatlannak tartanak.


A kérdésre a válaszod: Fontos egy ilyen srácnak egy komolyabb kapcsolat és egy komoly nő. A nők azonban inkább nem kezdenek az ilyen pasikkal semmit, mert a saját egójukkal vannak elfoglalva. Inkább elmennek bulizni és keresnek maguknak néhány gizda csávót

2016. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha emberek nem tudják elfogadni egymást úgy, ahogy vannak, akkor annak semmi értelme. Ha nem tetszik, olyat kell keresni, ki majd otthon ül veled.
2016. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

16:23 én maximálisan egyetértek a karrierrel és az álmokkal de szerinted ez miért inkább csak a férfiaknak jár? A lányoknak miért nem lehetnek álmaik, karrierjük? És a férfi miért nem adhatja fel egy kicsit a dolgait azok miatt? Ez így nem igazán fair.

A távkapcsolatról meg annyit, hogy nem mindenki bírja olyan sokáig a másik nélkül és ugye több éves másik kontinensen való tartózkodás esetén szerintem jogosan félnek a lányok, hogy a férfi nem marad hűséges (persze fordítva is megeshet). Nehogy már az nagy elvárás legyen valakitől, hogy "törődjenek" vele a kapcsolatban.

Illetve költözésnél a másik embert is figyelembe kell venni. Neki is van élete, családja, munkája, iskolája valahol. Nem olyan egyszerű csak úgy utazni azonnal a férfivel.

2016. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy a nő tehet ugyanígy.
2016. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

És te akkor alárendelnéd magad az övéinek vagy olyan nő nem kéne?

Hát pedig elég lesúlytó véleménnyel vagy a lányok iránt és erősen általnosítasz. Kikkel ismerkedsz? Nem hiszem el, hogy egy egyetemista lány megsértődik azért ha vizsgára kell készülnöd, hiszen neki is kell.

Aztán attól, hogy egy lánynak nem tetszik amit csinálsz, nem biztos, hogy bulizni akar helyette. Lehet pl az zavarja, hogy ő nem tudja a saját életét megvalósítani melletted.

Azért általánosságban kijelenthetjük, hogy aki szereti a párját az viszonylag sokat akar vele lenni. Ezért nehéz elfogadni annyi más dolga van, nem azért mert szivatni akar. Mondom ezt úgy hogy nekem is céljaim vannak, de nem várom el, hogy más alárendelje magát nekik.

2016. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem mondtam ilyet, hogy egy nőnek ne legyenek céljai. Nekem például ez nagyon bejönne. Az se zavarna, ha például okosabb, mint én. A részemről hajlandó lennék támogatni.


Azért általánosítottam, mert azt látom, manapság a nőknek sajnos már nincsenek értékeik. Számukra a nagy teljesítmény az, ha sokan lájkolják a képeiket, vagy ha megdicsérik őket, amiért sikerült eléggé kihívóan felöltözniük.


Én örülök, ha van olyan nő, aki még nem züllött el. De ez a párkeresés dolog kezd egyre elkeseredettebbé válni. Nemhogy egyáltalán odáig el lehessen jutni, hogy megbeszélhessék egymással a céljaikat, de már az ismerkedésen is alig lehet túljutni. A nőket körülrajongják azok a pojácák, akik szélhámosok és növelik az önbizalmukat és bizsergetik a fantáziájukat. Ettől már a kevésbé művelt nők is annyira fent hordják az orrukat, hogy megszólítani sem lehet őket. Úgy érzik, hogy rájuk mindig van kereslet és milyen értékesek, mert 100-200 pasi le akar feküdni velük. Egy komoly kapcsolatot kereső pasi, akinek céljai is vannak, mintha lassan magányra lenne ítélve.

Én tényleg nem vágyom egy felszínes nő társaságára, de egyre inkább azt látom, hogy a tanult, rendes, jól-nevelt lányok/nők is eldobják az értékrendjüket

2016. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja, csak arra nem válaszoltál, hogy hol találsz olyan egyetemistát aki megsértődik amiért vizsgázol? xD

A leírásod alapján te ilyen kis érettségit is alig megszerzett ribikkel próbálkozol.

2016. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég könnyű olyan egyetemistát találni, aki könnyű szakot végez. Azért felvételizett valahova, mert könnyű oda bekerülni, jó a társaság és sok a buli. Egyetemek ezzel hirdetik magukat manapság, hogy milyen jó bulik vannak ott és nagyon jó a közösségi élet és nem kell annyit tanulni. Igen, ezek egyetemek. És olyan nők járnak ide, akik magukat komoly, művelt nőnek tartják
2016. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki könnyeb egyetemre jár, még nem biztos, hogy bulizik orrba-szájba. Én is könnyebb egyetemre járok, bejutni is könnyű volt, de kevesen járnak a szakomra és mindig tele van munkalehetőségekkel a csoportunk. A szaktársaim többsége teljesen odáig van azért amit tanul. De akkor miért nem ismerkedsz az orvosin vagy a jogon, vagy mit tudomén? :D
2016. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!