Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lány részéről lehet szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány részéről lehet szerelem a "najó, beadom a derekam" kapcsolatból?

Figyelt kérdés

a lány sokáig nem mondott igent a pasinak. Barátként maximálisan megbízott benne, de nem ő volt a pasiideálja. Végül egyszer csak eljutott odáig, hogy "najó, oké, próbáljuk meg ". A leányzónak amúgy nagyon sok éve nem volt normális pasija, mind csak megfektetni akarta, és nem ronda vagy dagadt.


Fordított esetben igen, lehetséges ez egy pasitól. Volt már, hogy valaki nem kellett, ha nyomult volna, én pattintottam volna le. Sőt, más lány utàn is futottam. Mégis, úgy alakult, hogy "oké, vannak vele gondok, éretlen, de nincs senki más" , és megváltoztak a dolgok


2016. jan. 23. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, inkább nem, mint igen. Ha jól értelmezem, a pasi nyomult, a noszogatás után ment bele a lány, míg a másik esetben a csaj csak úgy volt, a pasi, azaz te döntöttél úgy magadtól, hogy oké, legyen. Nem ugyanaz a kettő.
2016. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet szerelem es boldog kapcsolat. Velem is megtortent. En vagyok a no. ( Dogos vagyok es sok mas pasi lett volna. De nekem a humor es egy hullamhossz kellett. )

N

2016. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó, de tényleg nem akartál sokáig komolyat tőle? El is utasitottad esetleg?
2016. jan. 23. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem. A lányoknak csak a külső számít, ezért vagy azonnal beleszeretnek valakibe, vagy soha nem fognak.
2016. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meglehet próbálni. Az is lehet hogy a rossz tapasztalatai miatt fél egy kapcsolattól és mivel téged régebb óta ismer,e zért lehet úgy döntött, hogy megpróbálhatjátok.


L/22

2016. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!