Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen túl késő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen túl késő már kilépni ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt párommal,most költözünk össze. Szülők intézik a házat,meg a bútorozást. Pedig abszolult nem vagyok boldog. Bele erőszakoltak ebbe a kapcsolatba. 16 éves korom óta együtt vagyunk. Sose mehettem bulizni se a szülők nem engedtek. Most meg párom nem enged sehova. Ha kutyát akarok sétáltatni akkor is el kell kérezkednem a páromtól,és általában az is mindig nem-leges válasszal végződik. Nah ehhez mit szóltok?! Barátnőkkel nem találkozhatok,ezáltal már alig vesznek körül emberek. Napról napra egyre több feszültség gyűlik fel bennem, ami esténként mindig kijön belőlem egy kb 15 perces monológban amit a páromnak szánok,hogy nem nyúl hozzám,nekem kell könyörögnöm a szexért, puszi-csók nuku egész nap. Ölelésről ne is beszéljünk. Szexuálisan se passzolunk egybe. Mivel nekem ő az első akivel lefeküdtem életembe ,ezért ki sem élhettem magam. Semmilyen téren! Én inkább a perverz kategóriába vagyok,tehát bárhol bármikor bármennyit szexelnék...de ő csak a sima misszionárius póz kb max egy óráig...és ennyi! Én meg maradhatok a fantáziámnál..Szóval minden ellenünk szól,de mégse léphetek ki , mert a szülők nem engedik, meg ő se akar elengedni pedig ISTENEM!!! nEM VAGYOK BOLDOG! Ti mit tennétek a helyembe? Hogyan szerezzek elég erőt hogy kilépjek ebből?

2015. ápr. 5. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
mondjuk a sarkadra állhatnál... és milyen gusztustalan sz#r undoritó szüleid lehetnek....
2015. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sosem késő. Nem a 13. században élünk, van saját akaratod, mondj nemet, reagálnak rá bármit is.
2015. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem megy,kérj segítséget.A szüleidtől elsősorban.Ha nem,akkor vagy barátoktól,vagy saját magadnak kell kilépned az egészből és otthagyni mindenkit a ...-ba.
2015. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég... Dehogy késő. Sose késő kilépni. félő, hogy a párod egy bántalmazó senkiházi lesz idővel, úgyhogy lépj, de minél előbb!! Nem a gyereke vagy, akit kontroll alatt tarthat sem pedig a játékszere/tulajdona! A szüleidnek meg aztán mi a frász közük van hozzá,. hogy te kivel vagy kapcsolatban?? Sajnállak ...szegény :(
2015. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha elmegy a vonatod, mondhatod azt, hogy "ahh, majd a következővel megyek"

na, az életben ilyen nincs, nem mondhatod, hogy "ahh, majd a következő életben boldog leszek"!

a Te életed, a Te boldogságod! A szüleid bolondok, valószínűleg ők sem túl boldogok, és emiatt Rádtelepednek, mindent meg akarnak adni neked, és pont ezzel vesznek el mindent...


hagyd ott a pasit, költözz egyedül és kezdj el ÉLNI!

persze, szar lesz eleinte, sok dolog nem fog menni, de a saját életed fogod élni!


hogy szerezz erőt? akákr szerzel, akár nem, nincs más választásod... boldog nem leszel így, max megszokod.. azt meg ne tedd, ugyanis ha így lesz, ugyanolyan szülő leszel mint a Te szüleid és ugyanúgy átkozni fog a gyereked, ahogy Te teszed!


a párod meg... áh, mindent leírtál róla amit kell...


kezdj el élni, mert eddig csak mások éltek a Te testedben, mások mondták meg neked mi a jó!

2015. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt embernek semmi köze a másik felnőtt ember életéhez, nem mondhatja meg, hogy mit és hogyan csináljon... még akkor sem, ha 20 évvel korábban ő szülte!
2015. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mitől félsz? hogy nem találsz helyette valaki mást? hogy nem lesz ház+bútor az új kapcsolatban? valamit valamiért, ha a következő 60 évet így akarod leélni, és a ház kárpótol mindenért, akkor hajrá, ha pedig másra vágysz, akkor helyetted senki nem fogja kinyitni a száját.
2015. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szabad ember vagy!
2015. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen lépj ki! Mond, hogy nem akarod ezt! Állj ki magadért! Ez a te életed.
2015. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sose késő, de ha nem vagy boldog és tudod hogy ezt a kapcsolatot nem lehet rendbe hozni mert nem illetek össze, jobb minél előbb otthagyni

mondjuk most, mielőtt még teljesen összeköltöznétek

mert utána csak rosszabb lesz

nem kényszeríthetnek bele egy olyan kapcsolatba, amit te nem akarsz

olyan nincs, hogy a barátod nem engedi, ez nem csak róla szól, egy kapcsolathoz 2 ember kell

persze ha megteszed, egy ideig biztos hallgathatod a szüleidtől hogy hülyeséget csináltál stb így hogy ők is ennyire erőltették, de próbáld meg nekik elmagyarázni, hogy neked rossz volt, nem voltál boldog

egy idő után meg fognak békélni vele

2015. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!