Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Létezik? Tényleg mindenkinél van egy olyan ember, aki hogyha eljön szebb lesz minden? Akivel az első pillanattól érzi, hogy vele szeretné leélni az életét? Mi van akkor, ha az a valaki, akivel így érzi, teljesen máshogy érez? És mindenki rátalál erre a személyre egyáltalán?

2016. jan. 24. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hittem benne, de megtörtént velem. Szóval létezik, igen. Eleinte én is azt hittem, hogy viszonzatlan lesz, szerencsére nem lett az. De ha az lett volna sem zárnám ki a lehetőségét annak, hogy több ilyen is létezhet.
2016. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de nem jön. Nem várni kell rá, hanem megkeresni. Sok sok csalódás, tanulás árán. Az élet nem holdfényes lányregény, itt bizony csak a rátermettek maradnak talpon, és csak ők lelnek boldogságot.

Leszel majd szerelmes, de ne dőlj be neki! A szerelmeket megéljük, de megítélni csak utólag tudjuk őket. Amíg benne vagyunk, mindegyikről azt hisszük, hogy az a legmélyebb, a legigazabb, melynél lángolóbbat még nem látott a Földanya. Amikor elmúlik, visszatekintve látod majd csak, hogy felejthető momentum volt csupán, vagy örök nyomot hagyó érzelem.

Mi van akkor, ha az a valaki, akivel így érzi, teljesen máshogy érez? Pech.

És mindenki rátalál erre a személyre egyáltalán? Nem, korántsem. Az emberek 95 %-a leragad valamelyik semmitérő kis liaisonjában, mert lusta, vagy fél továbblépni. A párkeresés ugyanis meglehetősen kényelmetlen dolog. Félelmekkel, érzelmi ingadozásokkal teli, fárasztó tevékenység. Gondolj csak bele.

Ismerkedés: Sokakat már ettől kiráz a hideg, és félnek, mint ördög a tömjéntől.

Együtt járás, barátkozási szakasz: bizonytalan vagy benne, bizonytalan vagy magadban, bizonytalan vagy az érzéseidben. Félsz, hogy elrontod, félsz, hogy ő rontja el, félsz, hogy nem te vagy számára az igazi, félsz, hogy nem ő számodra az igazi.

Szerelem: Na, ez egy külön könyvet megérne! Nem vagy magadnál. Nincs étvágyad, nem eszel, nem érdekel semmi, nem tudsz semmire figyelni, folyamatos életveszélyben vagy, mert a forgalmat sem látod át. 15 centivel a föld fölött lebegsz, és bambán vigyorogsz, ha ennek ellenére is a tyúkszemedre taposnak. Minden róla szól. Vele alszol, vele ébredsz, napközben is minden gondolatod az övé. Ő néz rád vissza a tányérban érintetlenül bőrösödő levesről, az ő hangját véled kihallani a a tanár magyarázatakor, az ő illatát sodorja feléd a szél...

A félelmek persze ebben a fázisban is utolérnek, csak már hatványozottan. Minden nélküle töltött perc egy örökkévalóság, bizonytalansággal teli. Ha vele vagy, tiéd a világ minden kincse, ha nem láthatod, koldussá vedlesz.

Aztán a szerelem elmúlik. Ez a dolga, és teszi a dolgát. S hogy mi marad utána, azt az határozza meg, hogy mennyire illettetek össze, és mennyit tettetek a kapcsolatért. Mert itt nincs idő hátradőlni! Ápolni kell a kapcsolatot, különben elsatnyul, elhervad. kiszikkad és semmivé porlik. Ilyenkor jön a csalódás, a vádaskodás, az eszement fájdalom. De talpra kell állni, és újra betenni a kezdő tétet, és újra végigjárni a poklot, amíg meg nem találod Ő-t. Akiért érdemes élni.

2016. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18/f vagyok. Tudom, hogy ebben a szakaszban még nagyon az elején vagyok a szerelemnek. Az a lány, akivel együttvoltam 3 évig szeretett, míg összejöttem vele. Most nyáron jártunk, de mivel fiatal, kezdett megváltozni. És szakított, pedig ő mindent megadott volna értem a 3 év alatt. Én pedig szerettem, és mikor szakított, szenvedtem. És most derült ki, hogy a kapcsolatunk végén, mielőtt szakított, meg is csalt. És ezért tettem fel a kérdést, hogy van olyan, aki nála jobb lesz? mert nehéz most elhinnem. Nem tudom mivel érdemeltem ki ezt, de szerintem ilyen érzést csak valami borzasztó tettel lehet. Hogy tudnám elfelejteni?
2016. jan. 24. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem elfelejteni kell, hanem tanulni belőle.
2016. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tanultam belőle, de nem lett jobb. :(
2016. jan. 24. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!