Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelme mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelme mindig fontos lesz? Ti teljesen túl tudtátok magatokat tenni rajta?

Figyelt kérdés

Nem a barátom az első, akivel kapcsolatom van, de ő az elsö, akibe szerelmes vagyok.Neki előttem volt egy 2,5 éves kapcsolata, nagyon szerette a lányt. Mikor megismertem már hónapok óta külön voltak, de nagyon sokat beszélt róla, még akkor is szenvedett.Mikor összejöttünk tisztában voltam vele, hogy még szereti, de hittem, hogy idővel belém szeret. Így is történt.Tudom, hogy szeret, fontos vagyok neki, DE még biztos, hogy fontos neki az exe.Vannak róla képek,videók a gépén, 9 hónapja együtt vagyunk, de vett neki karácsonyra ajándékot (apróságot), amiket tőle kapott (plüssök, ezüst lánc, parfüm, stb) nagy becsben tartja.

Nem is titkolja előttem, hogy fontos még neki, bár azt állítja szerelmet már nem érez.

Mindenkinek ilyen nagyszám az első szerelme? Igaz, hogyha mi szakítunk én csak az egyik barátnője vagyok a kitudja hány közül, de az a lány lesz mindig az Első?


2016. jan. 27. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem teljesen hidegen hagy az első szerelmem. Igaz azóta 9 év eltelt, de kb. soha nem jut eszembe. Lehet, hogy még nincs túl ezen a lányon:(
2016. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem még mindig szereti. megkérdezném tőle, hogy az emlékeivel szeretné-e körülvenni magát, vagy velem.


a párkapcsolat egyik lényege, hogy nem fér bele harmadik.

2016. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
Tíz vagy több éve volt már. Fontosak az emlékek tőle, mai napig jóban vagyunk, de ilyen szinten azért már nem.
2016. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Van egy olyan mondás,hogy az első szerelem sosem múlik el,de mindig véget ér!
2016. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is több,mint tíz éve volt az első.Nagyon-nagyon szerelmes voltam,de ő nem viszonozta annyira és szakítás után egy-két évvel jöttem rá,hogy össze sem illettünk,nem is "jó ember" és annyira szép emlékeim sincsenek.Szóval eszembe sem szokott jutni,nem nosztalgiázok magamban sem,inkább azt érzem,hogy mennyire hülye voltam anno.Túl tettem magam rajta teljesen.Később megismertem a jelenlegi páromat és belé még inkább szerelmes voltam,mint az elsőbe,pedig annak idején azt hittem,hogy még egy ilyen nem lesz.

A te szerintem a barátod még nincs túl rajta teljesen.

2016. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi most szakítottunk öt év után. Elsők voltunk mindkettőnknek. Azt mondja, hogy sosem lesz neki más olyan, mint én neki. Megtartotta a képeket, mindent, mert szeret rám gondolni..
2016. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!