Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, srácok, férfiak mint nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, srácok, férfiak mint nő hozzátok fordulnék kérdéssel. Ez első nagy szerelem illetve szex nektek is van olyan fontos mint nekünk nőknek?

Figyelt kérdés
ismeretségi körömbe sok kapcsolat ennek okén ért véget.. a lány "tapasztaltabb" volt a srácnak ő volt az első pár évig nagy szerelemben boldogságban élet, majd szakított azzal az indokkal hogy élni akar,ismerkedni.. (ugyan ebben a cipőben járok.. és félek mert nem akarom elveszíteni a párom!!!) válaszokat előre is köszi

2015. szept. 30. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagy jelentőséggel bírt az első szeretkezés, nagy szerelem. Ugyan már vége ennek, azóta voltak mások is az életemben, de alapvetően nekem sosem volt szükségem arra, hogy "kiéljem magam". F
2015. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tehát a szakításotoknak az oka nem ebből kifolyólag alakult így?
2015. szept. 30. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Első nagy szerelem, ez valahogy kimaradt, de fontos volt az első szex. 21 éves voltam mikor megtörtént, és nagyon jó volt! :)

Én is élni akarok, meg ismerkedni! De ezt megbeszéltem a párommal, és engedi. :) Szabad férfi lehetek mellette. :)


22/F

2015. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Emberek ***** válasza:

Én elég nagy jelentőséget tulajdonítottam az első szexnek, és alapvetően nem volt rossz (annak ellenére, hogy mindkettőnknek az első volt). Nagy szerelem volt, és azóta sajnos már vége, de egyeltalán nem bántam meg :)

18/f

2015. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ha valaha is összejönnék egy lánnyal, szakítanék azzal az indokkal, hogy még élni akarok. Egyáltalán már az is csodaszámba menne, ha összejönnék egy lánnyal, aki képes elfogadni a külsőm. 29 év alatt ez még egyszer sem jött össze.
2015. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még szerelmem, első szex, pedig már őszülök.
2015. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem fontos lesz majd, én ki fogom várni, nem futok egyéjszakásba, csak hogy "túl legyek rajta". Bár változhat még a gondolkodásom, de nem szeretném kiélni magam több lánnyal, lehetőleg csak eggyel. 21/F
2015. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat az en fantaziamat is megragadta anno, hogy milyen lehet massal, de nem ezert szakitottunk vegul az elso igazi csajommal. Ne gorcsolj ezen, mert csak falra fested az ordogot...
2015. okt. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!