Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy párkapcsolatban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban az egyik fél szegény, a másik pedig sokkal jobb módú, az vezethet problémákhoz? Verhetnek az anyagi különbségek éket egy fiatal pár közé?

Figyelt kérdés

2016. jan. 29. 11:16
 1/9 anonim válasza:

Milyen felosztásban?

Nemed és korod?

2016. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
Igen és nem. A fiatalokon múlik, mennyire engedik, hogy ez közéjük álljon.
2016. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy én vagyok a szegényebb fél, a fiú pedig sokkal tehetősebb. Egyébként nem vagyok érintett a témában, pusztán kíváncsi vagyok a véleményekre. Több olyan esetet láttam már, ahol ez gondot okozott.


18/L

2016. jan. 29. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

#1

Remélem nem azt akarod kihozni, hogyha csávó gazdag, csaj lehúzza az "természetes", fordítva pedig "übergaz".

2016. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Én nem lennék együtt egy nálam sokkal rosszabb anyagi helyzetben levő fiúval, mert szerelem ide vagy oda konfliktust szül előbb utóbb, ha valaki a kapcsolatba sokkal többet/kevesebbet tesz be érzelmi vagy anyagi téren. Szerintem Magyarországon csak az nagyon szegény aki nem akar tanulni/dolgozni, vagy fogyatékos. Nem lennék együtt olyan fiúval aki csak ül a babérjain és nem akar kezdeni magával semmit. Ha valaki ambíciózus és talpraesett találhat munkát vagy indíthat vállalkozást.
2016. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

#5


Ha bűnözik kissé és úgy van pénze, az is ér...?

2016. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt párom aki sokkal jobb helyzetben volt, mint én.... VOLT. Hozzáteszem, ő semmit nem tett az asztalra le, a szülei voltak pénzesek, és egyszerűen zavart, hogy mennyire nem érzi a pénz értékét. Másrészt szinte nem tudtam neki mit adni ajándékba, mert mindene megvolt. Persze kitaláltam így is dolgokat, és örült is neki, de valahogy rossz volt. De lehet, hogy leginkább azért mert én dolgoztam és úgy is alig jöttem ki, ő meg semmit sem csinált a világon. egyébként egy egyetemre járunk és egy szakra, és mindig lesajnált hogy rosszabbak a jegyeim.
2016. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a csávó a gazdagabbik és sóher,találhat olyan csajt,aki szerény körülmények közt nőtt fel,ezért nincsenek egekben az igények.Ilyenkor az ellentétek kiegészítik egymást,jó értelemben.

Evolúciós oka van annak,amiért kevésbé tolerálnak egy eltartott férfit,aki ráadásul szándékosan az.Olyan nekem se kéne.Viszont nekem égne a pofám,ha szándékosan tartatnám el magamat egy pasassal úgy,hogy lenne normális végzettségem és simán találnék munkát.

Azokat a velem egy nembe tartozó egyéneket-mert nőnek nevezni őket a nemem sárba tiprása lenne-,akik csesznek kitanulni legalább egy szakmát,ha már érettségizni nem füllik a foguk és eltartatják magukat egy csávóval,akik nagy eséllyel elhagyják legkésőbb 40 körül-mert a kinézetükön kívül mi mást tudtak volna nyújtani,ha még háztartást se visznek- és utána bőgnek,azokat is megvetem.Az ilyen csajok nem mélyszegénységből jönnek ám,ahol falun laknak egy villany,gáz és víz nélküli lóistálóban,éhezve.Úgy,hogy ezt a fajtát nem tudom sajnálni.Persze van köztk olyan is,aki legalább visz normálisan háztartást,ha már tanulni csesznek,de ez egy fehér holló szintű jelenség és azokra már tudom azt mondani,hogy NŐ,ha ahhoz normális természet is társul.


22/N

2016. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan szegények és nem fogyatékosok. :)

Kezdő építészmérnök menő tervezőirodánál 120nettó :) Köszi!Puszi! :)

Na szóval, függ a korrtól,személyiségtől. Lehet valaki pillanatnyilag szegény, de tanul és később sokra viheti. Szerintem nincs akadálya egy ilyen kapcsolatnak,de adódhatnak nehézségek...

2016. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!