Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A BKF-re túlnyomórészben...

A BKF-re túlnyomórészben tényleg (csak) buta, gazdag fiatalok járnak vagy ez csak sztereotípia?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akik ismerőseim oda járnak, tényleg mind vagy buta vagy gazdag (de a kettő együtt egyik sem).
2014. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Teljes mértékben sztereotípia. Én is oda járok és se butának se gazdagnak nem tartom magam. Mikor idejöttem én is nagyjából arra számítottam, amit te is írtál, de kellemesen csalódtam. Persze itt is (mint mindenhol máshol) megtalálható egy "sötétebb réteg" , de nem ez a túlnyomó. Valamint úgy érzem, hogy a BKF-es diákok a gyakorlatban és az életben sokkal talpraesettebbek mint például az ELTE-s vagy BME-s hallgatók, akik többségében csak a tárgyi tudásra mennek rá....
2015. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!