Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kötelező kellék egy harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező kellék egy harmadik fél a továbblépéshez egy több éves kapcs. Után? Egyedül nem lehet utána boldog, kiegyensúlyozott valaki?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2016. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

De, lehet.

2016. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon költői kérdés volt. Mi történt? Mesélj!
2016. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj dehogynem. Ilyenkor sokan ezt érzik.
2016. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Nekem sikerült.

L21

2016. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megcsaltak és eléggé padlón vok ://
2016. jan. 31. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem csak úgy megy. egy új emberre nem tudok koncentrálni, még nem vagyok túl a régin. ( a csak szex meg nem érdekel)

ez az időszak arról szól, hogy nyalogassam a sebeim kicsit, aztán rájöjjek, hogy az élet megy tovább. és csomó jó dolog van.

lefoglalom magam.

egyre jobb, aztán rájövök,hogy már nem is fáj a régi.

és ekkor megismerek egy új valakit.


aztán minden kezdődik előről.:D


nem..remélem nem fog.

de ha mégis, akkor is megy tovább az élet.:) fel a fejjel.

2016. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bence_ ***** válasza:
Ez normális, egyedül csak te tudsz magadon segíteni. Neked kell megelned, feldolgoznod, elfogadnod. Egy új csak próbálhat ettől az úttól megmenteni. Ha rendbe szeretnél jönni akkor ezen az úton vegig mész.
2016. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!