Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha most hirtelen lenne párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most hirtelen lenne párotok, letörölnétek az eddigi összes beszélgetéseiteket az ismerőseitekkel Facebookon?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért is kéne? Aki következetes, az nem tesz ki/ nem nyilatkozik olyat, amit később szégyellne.
2016. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem értem a kettőnek mi köze van egymáshoz.
2016. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most pl. ha meglátná a leendőbeli barátnőm, hogy mily beteg dolgokat beszéltünk vele kapcsolatban is a barátommal, nem hiszem hogy megértené. :D
2016. jan. 31. 21:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg pont belemenne azokba a beteg dolgokba. :)
2016. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem előbb záratna be engem az elmegyógyba. :D
2016. jan. 31. 22:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Miket irtatok rola?? :D
2016. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most mit tudom ilyen hülyeségek, hogy az anyjával hármasba, meg ha nem engedi hogy hozzámenjek először az anyját b.$zom meg meg ilyenek. XD
2016. jan. 31. 22:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ilyen a férfiak többsége, én szégyenlem magam a helyedben.
2016. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért látná meg?

Az a te saját privát szférád,nem kell megadni neki a jelszót és kész.Én egy kezdeti kapcsolatban tuti hogy nem engedném meg hogy az én facebookomba,telefonomba,sms-ekbe belenézzen.Ha az egymás dolgaiban való kutakodás nélkül nincs meg a bizalom akkor kár is komolyabbra fordítani a dolgokat.

2016. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hm.. nem semmi. Igazi rossz fiú vagy.


Mindenesetre remélem valahogy a tudomására jut a dolog.

2016. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!