Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ilyenkor mi van? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? Van egy srác, aki tetszik nekem körülbelül három hete nézegetjük egymást a munkahelyen, ő új fiú pont váltásban találkozunk és naponta körül belül pár percet ha látom.

Figyelt kérdés
Ezekben a kis időkben is elég intenzíven ment a szemezés kettőnk között múlt hét csütörtökön "tetőzött" szinte le se vettük a szemünket egymásról, kolléganőm azt mesélte, hogy szinte izzott a levegő közöttünk aztán egyik napról a másikra szinte passzív lett, alig néz rám, szinte észre sem vesz. Mi történhetett? Sejtelmem sincs mi a baj. Vajon megtudhatta, hogy párkapcsolatom van? Nem igen hiszem, új, alig ismer bárkit is és a váltásából alig beszélek valakivel az és ha utánam keresett volna se tudott volna meg semmit mert az összes adatom a közösségi honlapon zárolva van. Nem tudom eldönteni, hogy ennyire nyeregben érzi magát és azért vett vissza vagy csak húzd meg-ereszd meg játékot kezdett el játszani.

2016. febr. 2. 23:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, nem kva mindegy, hogy miért nem érdeklődik, ha egyszer van barátod...?
2016. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

:DDDDD Látom haverokat is küldtél.


őszintén sajnálom azokat a nőket akiket megdugsz. De tényleg. Amugy meg ha már itt dumálsz internetcowboy neked kellene a legjobban tudnod szólás szabadság van azt kérdezek amit akarok.

2016. febr. 3. 00:58
 13/20 anonim ***** válasza:
És még paranoiás is :D Nem ismerem a 80%-ost. Igen, azt kérdezel, amit akarsz. De az még nem jogosít fel arra, hogy sötét legyél. :D Na jó éjt te Mufurc.
2016. febr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Téged meg semmi nem jogosít fel,hogy úgy ítélkezz valakiről,hogy leír valamit ;) Személyeskedni, általánosítani én is tudok de nyilván ha az ember támadásnak vél egy megütött hangvételt akkor támadni fog.
2016. febr. 3. 01:01
 15/20 A kérdező kommentje:
Lehet kicsi van a nadrágodban azért vagy ennyire kiakadva :( a magadfajták akkor szoktak érvelni a zsíros állásukkal meg a drága kocsijukkal(mielőtt kötekedni kezdenél nem írtad le,hogy luxuskocsival jársz) ha kicsi a farkuk.
2016. febr. 3. 01:06
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja igen, most jön a péniszmérettel való dobálózás, mint újabb érvelési kísérlet. :D Szánalom. Ha tudni akarod, 17 cm. Kicsi? Szerintem nem. És jól is forgatom. De benned nem mártanám meg. Peace. :)
2016. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Senki nem kérdezte a péniszméreted de köszönjük szépen,hogy ezt már most egy ország tudja:) Talán, sőt mi több kívánom,hogy itt is felszedj egy-két numerát ezzel a határtalan jómódorral ahogy a Nőkkel beszélsz ismeretlenül:)


Apropó csak,hogy tudd a vagdalkozást nem én kezdtem:)

2016. febr. 3. 01:16
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Most te k@@va vagy?

Minek szemezgetsz mikor pasid van? Munkádra figyelj, mert kirúgnak :D

2016. febr. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

En no vagyok es nincs farkam (tehat nem kicsi es nem vagyok impotens meg mielott ezzel jonnel) viszont :

- egyreszt elegge otthon vagyok az informatikaban, es hidd el hogy a net elott valojaban nincsen titok. Attol hogy azt hiszed hogy vedve van a profilod, ha akar csak egy ismeros is ralat akkor az mar nem titkos :) ugye erted amirol beszelek?

- mibol gondolod hogy a te munkacsoportodbol nem beszelhetett barkivel? Akar csak annyit hogy erdeklodik utanad, bejossz-e neki, stb. Es az illeto mondjuk pont tudja hogy van pasid mert valamikor emlitetted neki? Es ezt el is mondja?

- esetleg valahol meg is lathatott a pasiddal mert gondolom azert neha kint is mutatkoztok egyutt es nem csak az agyra korlatozodik a kapcsolatotok (bar az allitolagos napi 5x szex ezt esetleg megkerdojelezheti). Nem feltetlenul szukseges hogy eszrevedd hogy latott.

Tehat az hogy te nem mondasz el valamit az meg nem jelenti azt hogy masok nem beszelnek rola.

Hogy miert lett visszahuzodo? Azt csak o tudna megmondani. De megvallom oszinten ha egy kiszemeltemrol, aki raadasul a munkatarsam, tehat ingovanyos talaj, megtudnam hogy ugy szemezget es flortol velem hogy van pasija, valoszinu en sem tudnam hova tenni a dolgot.

Amugy meg ha van pasid akivel tenyleg annyira jo a kapcsolatod mint azt allitod, akkor miert erdekel hogy miert visszahuzodo a srac? Gondolom ugyse hagynad ott a pasid, akkor meg csak azert hogy novekedjen az egod?

2016. febr. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak találkozott pár kollégáddal, és megkérdezte, mi újság.

Lehet, hogy megtudta, hogy van pasid, mert a ilyet pikkpakk ki lehet deríteni egy munkahelyen.


Vagy csak bent melóban is ilyen vagy a kollégákkal, mint ahogy itt is megnyilatkozol, meséltek rólad pár dolgot, és már akkor se kellenél neki, ha a hátára kötnek. ;)


Vagy egyszerűen csak összejött egy csajjal az ő szakjából, és ő nem nézeget másokat, ha kapcsolatban van.

2016. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!