Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti együtt lennétek valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lennétek valakivel úgy, hogy az nem szeret titeket?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy szeret vagy sem. Viszont én úgy érzem, hogy nem. Én szeretem. Eléggé megromlott a kacsolatunk.

Ti együtt maradnátok vele, attól hogy azt érzitek, hogy nem szeret+hanyagol?



2016. febr. 3. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem.
2016. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradtam. Most olyannal vagyok, aki szeret és nem hanyagol.
2016. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy másfél éves kapcsolatom, ahol én szerelmes voltam, ő viszont nem szeretett. Nem is éreztem, hogy szeret, meg bizony néha voltak is erre utaló kijelentései. Valamiért abban reménykedtem, hogy majd megszeret. Így utólag tudom, hogy iszonyatos nagy marha voltam. Soha többet ilyet nem csinálok.
2016. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire döntésképtelen vagy, hogy a saját életedről, érzéseidről nem tudsz egyedül dönteni?

Ha nem szeret, akkor mi köt még hozzá? Nem érzed, hogy egy sz..ros langyos vízben vagy?


Leírod, hogy "nem szeret + elhanyagol". Akkor úgy őszintén, mint vársz ettől a kapcsolattól még?


Vagy szimplán megerősítésre vársz, hogy igen kislány, hagyd már ott a p..csába ezt a srácot!


Nem én fogok dönteni helyetted, a te életed, a te döntésed, a te felelősséged!


Egyébként volt már köztetek egy jó nagy beszélgetés a témával kapcsolatban, vagy csak beképzeled a dolgokat?

2016. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lennék!Nem is vagyok,nem is leszek :)))))
2016. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem arra van szükségem, hogy a párom szeressen, törődjön velem, néha kicsit kényeztessen, tudjam és érezzem, hogy fontos vagyok neki.

Ha ez nincs meg, akkor jobb egyedül lenni, nem akkora csapás, ha éppen szingli valaki.

2016. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elő sorban leülnèk vele ès megbeszèlnènk,ha renbe szeretnè tenni a probèmát kitartanák mellette,viszont ha semmi jelèt nem adná hogy igen is fontos vagyok neki akor a legjobb ha külön vállunk.
2016. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Van valaki, aki szerelmes belém, de én hiába kedvelem, és vágyom is rá, de a szerelmét képtelen volnék viszonozni. Éppen ezért, én elutasítottam őt. Hogy ne legyen együtt valakivel, aki nem úgy szereti, ahogy megérdemli. (Azóta barátok vagyunk)

A páromtól is elvárom ugyanezt. Ha nem szeret, inkább menjen. Ha nem megy, akkor én megyek.

2016. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, egy kapcsolatnak csak úgy van értelme, ha a két fél kölcsönösen szereti egymást. Szóval az sem jó, ha valaki engem szeret, de én nem tudom viszonozni, és az sem jó, ha én szeretek valakit, de ő nem tudja viszonozni.
2016. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!