Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult, hogy ugy voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult, hogy ugy voltatok együtt valakivel (kapcsolatban), hogy közben másba voltatok szerelmesek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A vége felé már igen, így véget is ért a kapcsolatunk mert már nem volt értelme.
2015. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sajnos igen.És ez nem a legjobb helyzet.De ha másba vagy szerelmes és nem a jelenlegi párodba,gondold át,hogy biztosan a másik illető kell-e neked,és ha igen akkor lépj.
2015. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Én egyszerre voltam már szerelmes két fiatal lányba, pedig férjem van. :)


36/N

2015. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Interferencia ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyan volt legutóbb, hogy egy kihűlt kapcsolat végén kicsit közelebb kerültem valakihez.

De mint utóbb kiderült ez egy kiváló döntés volt.

Akkor véget is vetettem az akkori kapcsolatomnak.

Mindent megkaptam amit kerestem.

2015. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jelenleg is, de nem hagyom kiteljesedni, plátói szerelem marad, vágyakozás, fantáziálás. majd elmúlik
2015. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, de még csak 16 voltam, szóval kvázi gyerek. Elég hamar vége is lett.


Ha párkapcsolatban élek, akkor általában igyekszem nem odafigyelni más nőkre/lányokra, nehogy elkapjon véletlenül a gépszíj.

2015. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, miért lennék kapcsolatban, ha mást szeretek? Ha pedig menet közben szeretnék bele másba, hamar szakítanék. Nem áltatnék senkit.
2015. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem volt hosszú életű kapcsolat, eleve akkor találkoztunk mikor épp a másik srác után "koslattam" így összejöttünk, nagyon megszerettem, de mikor realizáltam,hogy Őt jobban és szerelemből akkor szakítottam.
2015. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes nem, de tetszett már más miközben barátom volt, végül szakítottam vele miután nem bírtam elviselni, hogy más kell mikor barátom van és megbantani se akartam. De utána azzal a sráccal se jöttem össze, amit nem bántam meg. Megprobaltuk, de nem ment
2022. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!