Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi még előttem csak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi még előttem csak 1 nővel feküdt le, 'megmaradhat' mellettem?

Figyelt kérdés

A férfi 29 éves,én 28 vagyok.

Még a középiskolában ismertük egymást,de csak látásból,aztán elsodort minket az élet egymástól.

Viszont pár hete az interneten egymásba botlottunk,és azóta találkozgatunk,és a hétvégéken is együtt vagyunk,szuperül érezzük magunkat,egyikünk sem gondolta volna a másikról,hogy ilyen jó lesz vele.

Neki egy 6 éves kapcsolata volt,3 éve egyedül van.

Nekem pedig volt egy 5 éves,illetve egy 4 éves kapcsolatom,és 1 éve vagyok egyedül.

Nincs kimondva,hogy melyikünk mit akar,de én el tudnám vele képzelni hosszútávon,hogy ő hogy vélekedik,nem tudom.



2016. febr. 3. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán gerjedsz a számokra..
2016. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezzel mi a probléma? Semmi az égvilágon, nem tudhatod mennyire tapasztalt
2016. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem ettől függ. Talán igen, talán nem. Nem kizárt, hogy jobban fog vágyni a pinára mint egy olyan férfi aki azelőtt fürdött bennük, de az is lehet, hogy egy olyan férfi alapból nem akarna megváltozni.

Hogy is mondják, a puding próbája az evés.

2016. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tökmid1 , hány nővel volt együtt?!

Ennek semmi köze ahhoz, hogy megmarad e melletted vagy sem.

2016. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

28 éves létedre egy tizenéves agyi szintjén vagy, hogy ilyet kérdezel? Én a helyedben elsüllyednék a szégyentől!


1. Mivel friss a kapcsolat, ezért nyilván nem lehet még tudni semmit.

2. Erről őt kéne megkérdezned.

3. Nem, b+, nem marad meg melletted, mert még "nem élte ki magát" és végig akarja b..szni a fél várost. Komolyan, szerinted erre vágyik, ha tőled meg fog kapni mindent és a kapcsolatotokkal minden rendben lesz?

4. A jövőt senki se ismeri, tehát lehet, hogy igen, lehet, hogy nem.

5. Nem azon múlik, hogy még csak eggyel volt, és akkor még többet akarnak.

2016. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esely van ra. De onmagaban arra is keves az esely hogy megmarad melletted. A kapcsolatok 1%-a se tart evtizedekig.
2016. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Ő ilyen típus, fontosabb neki az érzelmi élet, mint hogy minden este máshova dugja be...
2016. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a nő hagyta ott?

mert akkor az a sanszos, hogy te fogsz kiábrándulni..

2016. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki a kérdést és biztosan otthagy.
2016. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!