Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy ember dönt két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ember dönt két ember kapcsolatáról, arról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nekem ez túl énközpontú, túl ego.

Nem is beszéltük meg, nem tudtunk leülni, Ő eldöntötte és kész.

Nélkülem. Kizárólag egyedül, az én érzéseim semmibe véve.

Úgy gondolom, hogy egy kapcsolat két emberes játék és megkellett volna beszélnünk,

hogy mi a konkrét probléma, mi baja van mostanában, de erre esélyem nem volt.


Milyen jellemú ember az, aki így bánik a másik féllel?

Olyan csalódott vagyok, mert arra számítottam, hogy felnőtt emberekként sikerül leülni.



2016. febr. 2. 08:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jogos amit mondassz, de nem reális. Legyek szemét, ha nem vagyok határozott, akkor nem tudok dönteni. És ha ezt a lehetőséget látom a legjobbnak, akkor valószínű, hogy nem akarom hagyni, hogy elbizonytalanodjak.


Viszont egyetértek veled, igy lenne a korrekt.

2016. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

elég egy embernek azt mondani, hogy nem.


az igenhez tényleg ketten kellenek.


már nem akarta, hogy meggyőzd a folytatásról.

2016. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Na jó érted..De semmi nem történt köztünk amiből nekem szakításra kellett volna gondolnom.egyik napról a másikra fogta és letiltott mindenhonnan. Ez korrekt sztd?
2016. febr. 2. 09:07
 4/17 A kérdező kommentje:
Én csak azt vettem észre, hogy befordult napok óta, de semmi mást.De hogy miért, mi történt, erről semmit nem tudok. Írtam egy smst neki, de nem válaszolt.
2016. febr. 2. 09:14
 5/17 anonim ***** válasza:
Oka lehet annak, hogy egyik napról a másikra letiltott szERINtEm. Neki már nem volt jó. Vagy talált jobbat. Vagy egyszerűen lehet, hogy önfejű a természeted, és ezért tudta, hogy nem érdemes megbeszélni. Még személyesen felkeresheted. Akkor nem tud letiltani, max ha rádcsapja az ajtót!
2016. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A legjobb barátjával már beszéltem. Nincs más. De Ő is kérdezettek..Neki se mondja mi bántja. Viszont minden nap nézegeti a facebookomat másik profillal...Azt viszont látta a barátja.Hát nem tudom...Nem érték a férfiakhoz
2016. febr. 2. 09:22
 7/17 A kérdező kommentje:
kérdezgette
2016. febr. 2. 09:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Az nem korrekt, hogy eltűnik, de dönteni egyedül is dönthet. Ha ő nem akar valamit, akkor hiába beszélitek meg, attól még ugyanúgy nem fogja akarni, akkor pőedig nem kényszerítheted, hogy veled maradjon.
2016. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az együttléthez két ember kell, a szakításhoz elég egy is. Velem is csinálták már ezt (letiltalak nem veszem fel a telefont, stb.). Nem éreztem korrektnek, egy figyu, nem jó így, nem akarok veled maradni, vagy bármiféle egy-két mondatos lezárást azért megérdemeltem volna. Vergődtem, mint te.

De figyelj, ha ennyire nem méltat, ha ennyire nem számítasz neki, hogy legalább egy kibas zott Sms-ben szakítson, csak töröl az életéből, akkor érdemes volna egyáltalán beszélni vele? Tudod, ha neki ennyit érsz, a helyedben nekem mától szintén ennyit érne. Kitörölném a névjegyzékemből, és mindenhonnan, még ha beledöglenék is! A barátját meg nem kérdezgetném. Ha mondd valamit, akkor mond, ha nem, akkor nem. Neki többel tartozik, mint neked, sajnálom. Ha megtudja, hogy kérdezősködsz, neki sem fog mondani semmit. Kitolnál a barátjával is 1-2 infóért, amivel úgysem mész semmire?

2016. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt hasonló szakitásban részem. Nem szólt semmit, csak egyszerűen nem reagált a hívásaimra. Aztán irtam neki egy-egy üzenetet úgy havonta, úgy, hogy 2 év eltelt az "eltűnt az életemből"-óta. És egy ismerősöm mondta, hogy 2 héttel azelőtt házasodott meg. Erre én írtam egy Gratulálok-levelet. Tényleg, szivemből örültem neki. Erre viszont válaszolt pár nap múlva. Azt monda, hogy köszöni és biztos abban, hogy én is rátalálok arra, amire ő. És sajnálja, bocsássak meg, sosem akart bántani. Ez a mondat sziven ütött, de legalább le tudtam zárni :)
2016. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!