Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már nem ölel át, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem ölel át, nem szorít magához, séta közben nem fogja már soha a kezem, stb. akkor már nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Feltűntek ezek, illetve nézem néha a képeket rólunk, és ott sem, egyiken sem ölel, csókol, semmi már... Ez azt jelenti, hogy kihűlt az irányomba?

Nem vagyunk már tinédzserek amúgy, évek óta együtt élünk.


2016. febr. 5. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell neki ilyenkor szólni finoman, hogy neked ezek kellenek majdnem minden nap, s hogy tudja-e biztosítani neked ezeket az apróságokat.
2016. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te próbáltad már kezdeményezni a felsoroltakat?
2016. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, és nem igazán ölel vissza. Ezért ijesztő. Ez esett le, hogy most már ezeket mindig én kezdem, én csinálom. Ő nem.

Én totál oda vagyok érte még mindig. Ő már nem?

2016. febr. 5. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, esélyes hogy nem :-(

Engem is nagyon zavarna, ha a páromnak erre nem lenne igénye, de ő biztosított, hogy mindig ilyen ölelős meg bújós marad :-))

2016. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is pont így jártam, pedig a párom régen nagyon bújós volt férfi létére is.

Mostmár egyszerűen messziről érzem, hogy már nem úgy közeledik felém. Ez van. Nem gondolom, hogy együtt fogunk megöregedni sajnos.

2016. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!