Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha találkozol a régi plátoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozol a régi plátoi szerelmeddel, visszajönnek az érzések?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 05:55
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább keserűség fog el de talán azért mert nincs senkim
2016. febr. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia. Ez attol fugg mennyire szeretted azt az embert. Volt e esetleg koztetek valami. Nekem egesz eletemben egy nagy szerelmem volt, akit sajnos elvesztettem. A mai napig nem vagyok tul rajta sajnos. Es azota sem ereztem azt amit iranta igen.
2016. febr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
volt, hogy még a lábam is megremegett,pár évig,de szerencsére 10+ év alatt csak kb 3x láttam. A legutolsó alkalommal semmi érzés nem volt!thank god.
2016. febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is teljes valójukban, de nekem azért kicsit beleremegett a szívem, amikor legutóbb láttam... De ez már régen volt, nem tudom, most mi lenne. Talán semmit nem éreznék. Ki tudja?
2016. febr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is felbukkant egy gyerekkori szerelmem..amikor ő akart bmit akkor én nem mert ugy éreztem szivat jàtszik magyaràn féltem belevàgni..majd nekem jött be akkor ő koppintott le..majd középsulis lettem még mindog làttam hogy figyel..most tizenakàrhàny év utàn ràmirt de semmi az akkor volt gyerekként.. viszont igy felnöttbe is van egy plàtoi ami tudom nem is volt az..de nem lépett lett ckim igy ha felbukkanna se hagynàm cserbe azt aki mellém àllt és kihuzott a depimből..mert hűséges vagyok akkor van uj kapcsolatom ha lezàrtam a régit..ami utoljàra nehezen ment mert zsaroltak..
2016. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Titusztitusz ***** válasza:
Van olyan illető akinél igen, és van olyan illető akinél nem...
2016. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább csak nem tudom letörölni a vigyort a képemről amikor összefutunk :D
2016. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!