Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a fontosabb? A lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a fontosabb? A lelki egyetértés vagy a ha szexuálisan passzolunk?

Figyelt kérdés

Van 2 férfi. Az egyik akivel szexuálisan jól kijövünk összeillünk,sokmindent kiprobálnék vele, amit még nem probáltam,és nagyon vágyom rá,ő is rám. Tapasztalt és szeretnék tőle sokmindent tanulni. Viszont beszélgetni nem igazán tudunk,inkább csend helyett csókolozunk.


A másik. Akivel lelkileg megértük egymást,mindent meg tudunk beszélni, nem szégyellem előtte a testem. De szexuálisan nem igazodunk,és nem is akarok. Meg veszekszünk is párszor.


2016. febr. 8. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első, mert vele legalább lehet viszonyod. A másikkal max barátok lehettek, de ha veszekedtek, még az sem.
2016. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja 24/L voltam
2016. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így egyik sem! Össze kéne gyúrni a kettőt!Keress egy harmadikat, akiben ezek együtt mind megvannak! :)
2016. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy? Mindkettővel csak dugni jársz.

Amúgy a lelki egyetértés a fontosabb, mert......na majd ezt egy normális kapcsolatban megtanulod, márha tudod,mi is az.

2016. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as teljesen igazad van :) Ezt a kettőt kéne összegyúrni. Erről álmodozok,csak sztem nincs olyan pasi a földön. Korod?


4-es Köszönöm szépen. Igen,lehet igazad van,és fogalmam sincsen milyen egy normális párkapcsolat. Nincs is tapasztalatom.


1-esnek is köszi. :)

2016. febr. 8. 22:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is mindkettő kellene egybe. Hidd el van ilyen férfi. :) Én az elsőt választanám, ha beéred szexkapcsolattal, aztán majd egy harmadikat akivel mind2 tökéletesen megy. Bár nem értem az elsővel hogy nem tudsz lelkileg kicsit összehangolódni ha ennyire jó a szex. A másikkal meg szintén nem értem, ha ennyire mély témáitok vannak és mindent megbeszéltek, hogy nem alakul ki a jó szex. Szerintem bármelyiken lehetne javítani.
2016. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kettő együtt és van ilyen. Pl. a párom. :-)
2016. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
31/N Hármas voltam!:)
2016. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
alapból a lelki egyetértés sokkal fontosabb. de ha a szex kifejezetten rossz is, nem csak az a semmi különös, hanem tényleg rossz, akkor egyikkel se jönnék össze. akivel nem lehet beszélgetni, azt alapból kizárnám, semmit nem akarnék tőle.
2016. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 pörölycápa ***** válasza:

Szerintem is a lelki egyetértés a fontosabb ha valaki hosszú távra akar komoly kapcsolatot. Bár ha veszekedtek, akkor azért nincs olyan nagy egyetértés.

Akivel szexuálisan passzoltok, de egyébként nem tudotok beszélgetni, azzal a szexen kívűl nem is fog másról szólni egy kapcsolat. Szóval attól függ, mi a célod? Ha csak jókat akarsz dugni, akkor az első.

Ha meg nem csak szexelni akarsz, akkor sokkal fontosabb hogy lelkileg összepasszoljatok, a szexet meg majd megoldjátok, összecsiszolódtok. A jelenlegi párom eleinte nagyon béna volt az ágyban, de azóta nagyon sokat fejlődött, és míg eleinte nem tudott nagy élményt nyújtani, most már kifejezetten jó vele lenni. De ha nem fejlődött volna, az sem érdekelne, lelkileg olyan jól kijövünk egymással, hogy eszem ágában sem lenne lecserélni őt másra, legyen azzal az illetővel akármilyen jó a szex.

2016. febr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!