Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, h szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, h szerelmes vagyok egy lányba, de szexuálisan nem vonz?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy lánnyal. Nagyon megkedveltem és rendesen hiányzik ha nem beszélünk... Aztán személyes találkozás után hazalmasat csalódtam. Egyáltalán nem adták vissza a képek a valóságot. Nagyon nem tetszett, a legkisebb vonzalmat nem éreztem iránta. Nem akartam hozzáérni sem. A randi után mondom ezt lezárom mert tudom h az életbe nem kívánnám. Sajnos még nyìlvánosan kényelmetlenűl is érezn3m magam vele... szörnyen hangzik de szégyelném. Ennek ellenére úgy érzem h szeretem. Féltékeny vagyok nem akarom elveszìteni, hiányzik nagyon... Miért érzek ìgy? Valaki meg tudná mondani miért és h mit tegyek?
2015. okt. 30. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Ezek szerint, bár elég fura így belegondolva..

Tanulság: ezért ne ismerkedj neten :D

2015. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az érzés inkább az, hogy barátként nagy szükséged lenne rá, de többet semmiképp sem akarnál tőle.
2015. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

birtoklási vágy

sokakban megvan és összetévesztik a szerelemmel

2015. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl régóta vagy egyedül, és most nagyon bíztál benne, hogy összejön?

Persze, lehet, hogy az érzéseid mást mutatnak, de ha nem vonzódsz hozzá, az legkésőbb az intim együttlétnél kibukik.

2015. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aham köszi utolsó ez elképzelhető. Am nagyon válogatós vagyok belsőre és ő "átment" nálam ami elképesztően ritka. Szerintem ez lehett igen.
2015. okt. 30. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyannal, akit szégyellsz, semmi esetre ne kezdj, akár átment a belső szűrődön, akár nem, mert ez a másiknak iszonyúan rosszul esne. Csak akkor, ha kész vagy arra, hogy felvállald. Eszerint vagy nagyon kövér, vagy nagyon csúnya az arca. Előbb-utóbb lesz olyan, aki belsőre és külsőre is megfelel, de ha kémia ennyire nincs, az halott ügy.
2015. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ráhibáztál utolsó és nem nagyon hanem brutálisan kövér...
2015. okt. 30. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a lelkitársad.
2015. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*és én azt hiszem,hogy talán nem vagy szerelmes. Csalódtál is meg szégyellnéd is
2015. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!